خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/24 19:22:43
سرویس حوزه ریاست
واکنش رئیس مجلس به توافق امارات و رژیم صهیونیستی:

سازش ذلیلانه با رژیم جنایتکار صهیونیستی خیانت به ارزش‌های اسلامی است

رئیس مجلس طی پیامی توییتری در واکنش به توافق امارات و رژیم صهیونیستی نوشت: سازش ذلیلانۀ حاکمان ⁧‫امارات‬⁩ متحدۀ عربی با رژیم جنایتکار صهیونیستی، خیانت به ارزش‌های انسانی، امت اسلامی و آرمان فلسطین است.
سازش ذلیلانه با رژیم جنایتکار صهیونیستی خیانت به ارزش‌های اسلامی است رئیس مجلس طی پیامی توییتری در واکنش به توافق امارات و رژیم صهیونیستی نوشت: سازش ذلیلانۀ حاکمان ⁧‫امارات‬⁩ متحدۀ عربی با رژیم جنایتکار صهیونیستی، خیانت به ارزش‌های انسانی، امت اسلامی و آرمان فلسطین است. https://cdn.icana.ir/d/019/202007100182745089.jpg سازش,ذلیلانه,با,رژیم,جنایتکار,صهیونیستی,خیانت,به,ارزش‌های,اسلامی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی توییتری به توافق امارات و رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.

متن پیام به شرح ذیل است:

سازش ذلیلانۀ حاکمان ⁧‫امارات‬⁩ متحدۀ عربی با رژیم جنایتکار صهیونیستی، خیانت به ارزش‌های انسانی، امت اسلامی و آرمان فلسطین است.
‏به خائنان فعلی و کسانی که قصد ملحق شدن به این پروژه را داشته باشند هشدار می دهیم مبارزه با رژیم صهیونیستی، با قدرت ادامه خواهد داشت.

التطبیع_خیانة/

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet