ایام محرم 1398
1399/05/25 10:07:20
سرویس سیاسی
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس:

حقانیت جمهوری اسلامی ایران در شورای امنیت به اثبات رسید

نماینده مردم یزد در مجلس گفت: عدم رای‌آوری تمدید تحریم تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران در شورای امنیت حقانیت کشورمان را به همه دنیا اثبات کرد.
حقانیت جمهوری اسلامی ایران در شورای امنیت به اثبات رسید نماینده مردم یزد در مجلس گفت: عدم رای‌آوری تمدید تحریم تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران در شورای امنیت حقانیت کشورمان را به همه دنیا اثبات کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007104445291482.jpg حقانیت,جمهوری,اسلامی,ایران,در,شورای,امنیت,به,اثبات,رسید Icana

محمد صالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به عدم تصویب قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی از سوی شورای امنیت و پیام این مهم برای آمریکا اشاره کرد و گفت: عدم تصویب قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی در شورای امنیت علیه کشورمان حقانیت جمهوری اسلامی را به همه دنیا نشان داد.

وی در ادامه افزود: دنیا به این موضوع پی برده که اتهامات وارده از سوی آمریکا علیه کشورمان بی‌اساس بوده و در حقیقت طرح اینگونه مسائل بیشتر جنبه سیاسی‌کاری دارند.

این نماینده مردم در مجلس به شکست سلطه‌گری آمریکا در قبال جمهوری اسلامی ایران اشاره و تاکید کرد: این اقدام شورای امنیت بیانگر این بوده که آمریکا هژمونی خود را از دست داده است؛ فلذا باید از اینگونه مسائل درس بگیرد و دست از زورگویی‌های خود علیه کشورها بردارد.

نماینده مردم یزد در ادامه افزود: آمریکا در آینده نمی‌تواند نقش مهمی در عرصه‌های بین‌الملل ایفا کند؛ چرا که کشورهایی هستند تا در مقابل زورگویی‌ها ایالات متحده ایستادگی کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet