ایام محرم 1398
1399/05/25 10:23:45
سرویس بین الملل
پیام فراکسیون حمایت از مقاومت و آزادی قدس شریف در محکومیت توافق امارات و اسرائیل:

توافق صورت گرفته یک نمایش پوچ تبلیغاتی برای سرپوش گذاشتن بر موفقیت‌های مقاومت است

فراکسیون حمایت از مقاومت و آزادی قدس شریف ضمن محکومیت توافق امارات و اسرائیل، این توافق را یک نمایش پوچ تبلیغاتی برای سرپوش گذاشتن بر موفقیت‌های مقاومت دانست.
توافق صورت گرفته یک نمایش پوچ تبلیغاتی برای سرپوش گذاشتن بر موفقیت‌های مقاومت است فراکسیون حمایت از مقاومت و آزادی قدس شریف ضمن محکومیت توافق امارات و اسرائیل، این توافق را یک نمایش پوچ تبلیغاتی برای سرپوش گذاشتن بر موفقیت‌های مقاومت دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/45527.jpg توافق,صورت,گرفته,یک,نمایش پوچ,تبلیغاتی,برای,سرپوش,گذاشتن,بر,موفقیت‌های,مقاومت,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری‌ خانه‌ملت، فراکسیون حمایت از مقاومت و آزادی قدس شریف مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن صلح بین امارات متحده عربی و رژیم صهیونیستی، این توافق را یک نمایش پوچ تبلیغاتی برای سرپوش گذاشتن بر موفقیت‌های محور مقاومت دانست و از آزادی خواهان مجالس جهان برای دفاع از حقوق فلسطینیان دعوت کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فراکسیون حمایت از مقاومت و آزادی قدس شریف مجلس شورای اسلامی با اعتقاد راسخ به حقانیت و حقوق مشروع ملت مظلوم فلسطین و با اشاره به مبارزات بیش از هفت دهه فرزندان مقاوم و رشید فلسطین در راه آزادی سرزمین اشغالی قدس و فلسطین  از سلطه رژیم جلاد، تروریست و کودک کش صهیونیستی ، اقدام حاکمان امارات در خیانت به آرمان فلسطین و اعلام آمادگی برای عادی سازی روابط  با اشغالگران قبله اول مسلمین و محل معراج پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله را قویا محکوم می نماید.

آنچه امروز  امارات با مدیریت و حمایت رییس جمهور تروریست آمریکا تحت عنوان عادی سازی روابط انجام می دهد در واقع یک نمایش پوچ تبلیغاتی برای سرپوش گذاشتن بر حجم موفقیت های محور مقاومت در منطقه و شکست های پی در پی ائتلاف نامیمون عبری-غربی و برخی اعراب در یمن ، سوریه ، عراق ، لبنان و ...و همچنین ناکام ماندن ترامپ در تحمیل معامله قرن بر ملت فلسطین می باشد.

 فراکسیون حمایت از مقاومت و آزادی قدس شریف در مجلس شورای اسلامی ضمن دعوت از آزادیخواهان مجالس جهان برای پیوستن به دفاع از حقوق فلسطینان و آزادی قدس  همچنان با عزمی راسخ از محور مقاومت و مبارزات ملت فلسطین حمایت همه جانبه خواهد داشت.

زنده باد فلسطین
آزاد باد قدس شریف و همه سرزمین های اشغالی فلسطین

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet