ایام محرم 1398
1399/05/25 20:28:00
سرویس سیاسی
موسوی با اشاره به عادی‌سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی:

ماهیت امارات و رژیم‌های وابسته به غرب برای مردم منطقه روشن شد

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس گفت: با عادی‌سازی روابط دیپلماتیک امارات و رژیم صهیونیستی ماهیت رژیم‌های وابسته به غرب آشکارتر شد.
ماهیت امارات و رژیم‌های وابسته به غرب برای مردم منطقه روشن شد نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس گفت: با عادی‌سازی روابط دیپلماتیک امارات و رژیم صهیونیستی ماهیت رژیم‌های وابسته به غرب آشکارتر شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006103740673977.jpg ماهیت,امارات,و,رژیم‌های,وابسته,به,غرب,برای,مردم,منطقه,روشن,شد Icana

سید نظام‌الدین موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به عادی‌سازی روابط امارات متحده عربی و رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: به لحاظ عملی علنی شدن روابط دیپلماتیک امارات متحده عربی و رژیم صهیونیستی اتفاق جدیدی نیست؛ یعنی مدت‌هاست که برخی از رژیم‌های عربی وابسته به آمریکا در منطقه پنهانی ارتباطات گسترده راهبردی را با رژیم صهیونیستی برقرار کردند.

وی در ادامه افزود: امارات متحده عربی به دلیل وابستگی به غرب و رژیم سعودی به یک اتحاد استراتژی در برابر محور مقاومت رسیده است و از مدتها قبل هم این روابط به شکلی آشکار شده بود؛ فلذا از لحاظ عملی اتفاق خیلی جدیدی نیفتاده و البته این مسئله از ارزش چندانی هم برخوردار نیست.

این نماینده مردم در مجلس به آشکار شدن ماهیت برخی از کشورهای عربی اشاره و تاکید کرد: آنچیزی که روشن بوده این مسئله یک کار سیاسی است و این ها از اقدام عملی که در گذشته شروع شده بود الان پرده برداری کردند و نتیجه آن هم بیش از هرچیز دیگری روشن شدن ماهیت واقعی برخی از رژیم‌های عربی بوده که در برابر دفاع از جبهه مقاومت حرف‌هایی را می‌زنند، اما به لحاظ عملی این‌ها هیچ تعصبی روی موضوع فلسطین ندارند.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در ادامه افزود: بنابراین اتفاقی که صورت پذیرفته به ضرر این جریان تمام خواهد شد و ماهیت کشورهایی مثل رژیم سعودی و امارات عربی بیش از بیش برای مردم منطقه و دنیا روشن خواهد شد و مشخص می شود که این رژیم‌هایی که مردمی نیستند و به غرب وابسته‌اند در دراز مدت صفشان از مردم منطقه و مسلمانان جدا خواهد شد و نهایتا هم دوامی نخواهند آورد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet