ایام محرم 1398
1399/05/25 17:02:00
سرویس استان ها
اسماعیلی مطرح کرد:

توزیع نامتوازن امکانات مانع کنترل حاشیه نشینی است/ آمایش تولید راهکار سامان دهی کشاورزی اردبیل

نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه نباید تمام امکانات به مراکز استانها اختصاص یابد،گفت: رشد حاشیه نشینی نتیجه توزیع نامتوازن امکانات در کشور است.
توزیع نامتوازن امکانات مانع کنترل حاشیه نشینی است/ آمایش تولید راهکار سامان دهی کشاورزی اردبیل نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه نباید تمام امکانات به مراکز استانها اختصاص یابد،گفت: رشد حاشیه نشینی نتیجه توزیع نامتوازن امکانات در کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005109659561182.jpg توزیع,نامتوازن,امکانات,مانع,کنترل,حاشیه,نشینی,است/,آمایش,تولید,راهکار,سامان,دهی,کشاورزی,اردبیل Icana

ولی اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت محصولات کشاورزی در استان اردبیل،گفت: متاسفانه ما در حوزه تولید و بازار فروش محصولات کشاورزی در استان اردبیل هر ساله با مشکلاتی روبرو هستیم  و این امر به عدم مدیریت صحیح در عرصه کشاورزی باز می گردد.

 نماینده مردم گرمی و مغان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیش بینی صادرات مازاد تولید قبل از کاشت محصولی همچون سیب زمینی باید در  دستور کار قرار بگیرد، تصریح کرد: آمایش تولید در حوزه تولید محصولات کشاورزی باید در اولویت قرار بگیرد تا محصول بر روی دست کشاورزان نماند.

وی ادامه داد: نباید تمام امکانات در مراکز استانها توزیع شود زیرا مشخص است که با این شرایط مردم متمایل هستند به مراکز استان ها  مهاجرت کنند که این امر رشد حاشیه نشینی را در پی دارد.

اسماعیلی افزود: توسعه متوازن امکانات میان مراکز استان با شهرستان ها می بایست در اولویت  قرار بگیرد تا شاهد توزیع  منطقی امکانات در سرتاسر کشور باشیم تا در راستای آن حاشیه نشینی رخت ببند .

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه  آمایش تولید راهکار سامان دهی کشاورزی در اردبیل است یادآورد شد: کنترل آسیب های اجتماعی با توزیع عادلانه امکانات میان مراکز استان ها وشهرستان های استان امکان پذیر است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet