هدر موبایل
1399/05/30 14:08:00
سرویس سیاسی
مولوی:

فعال‌سازی دیپلماسی اقتصادی می‌تواند منافع کشورمان را تامین کند

نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: وزارت امور خارجه کشورمان باید میزهای اقتصادی در سفارتخانه‌های کشورهای همسایه و دیگر کشورها را فعال کند تا از این طریق به منافع اقتصادی دست پیدا کنیم.
فعال‌سازی دیپلماسی اقتصادی می‌تواند منافع کشورمان را تامین کند نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: وزارت امور خارجه کشورمان باید میزهای اقتصادی در سفارتخانه‌های کشورهای همسایه و دیگر کشورها را فعال کند تا از این طریق به منافع اقتصادی دست پیدا کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202006103856868886.jpg فعال‌سازی,دیپلماسی,اقتصادی,می‌تواند,منافع,کشورمان,را,تامین,کند Icana

سید محمد مولوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به فعالسازی دیپلماسی اقتصادی از سوی وزارت امور خارجه کشورمان اشاره کرد و گفت:  وزارت خارجه باید در کشورهای دیگری که ما در آنجا سفارتخانه داریم میزهای اقتصادی را فعال کند.

وی در ادامه افزود: فعالسازی دیپلماسی اقتصادی با کشورهای همسایه سبب توسعه روابط تجاری خواهد شد و همین امر باعث می‌شود تا وضعیت اقتصادیمان بهبود پیدا کند.

نماینده مردم آبادادن به گسترش روابط تجاری با کشورهای همسایه اشاره و اظهار کرد: متاسفانه؛ دولت در این 7 سال اخیر در جهت گسترش روابط تجاری با کشورهای همسایه عملکرد مناسبی نداشت؛ زیرا سهم ما از واردات و صادرات کالاها با این کشورها بسیار ناچیز بود.

این نماینده مردم در مجلس در ادامه افزود: بنابراین برای اینکه سهم تجاری خود را با کشورهای همسایه بالا ببریم باید میزهای اقتصادی در سفارتخانه‌های کشورهای همسایه را فعال کنیم و با این کار می توانیم بازار محصولات مختلف در کشورهای منطقه را در دست بگیریم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet