هدر موبایل
1399/05/31 18:50:00
سرویس سیاسی
یوسفی با اشاره به عادی‌سازی روابط امارات و رژیم صهیونیستی:

سیاست‌های عربستان و امارات تاثیری بر خاورمیانه ندارند

نماینده مردم اهواز، باوی و کارون در مجلس گفت: امارات باید مراقب باشد که راه عربستان را ادامه ندهد، زیرا جز ذلت و خواری به هیچ چیز دیگری دست نخواهد یافت؛ البته ناگفته نماند که سیاست‌های این‌ها هم هیچ تاثیری در منطقه خاورمیانه نخواهند داشت.
سیاست‌های عربستان و امارات تاثیری بر خاورمیانه ندارند نماینده مردم اهواز، باوی و کارون در مجلس گفت: امارات باید مراقب باشد که راه عربستان را ادامه ندهد، زیرا جز ذلت و خواری به هیچ چیز دیگری دست نخواهد یافت؛ البته ناگفته نماند که سیاست‌های این‌ها هم هیچ تاثیری در منطقه خاورمیانه نخواهند داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104719482053.jpg سیاست‌های,عربستان,و,امارات,تاثیری,بر,خاورمیانه,ندارند Icana

مجتبی یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به عادی‌سازی روابط امارات متحده عربی و رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: باید تاسف خورد به حال کشورهایی که دارند سیاست‌های غلط تجربه شده و نخ نمای بعضی از کشورهای دیگر مثل عربستان را دنبال می‌کنند.

وی در ادامه افزود: برخی از کشورهای منطقه در سنوات گذشته با رژیم غاصب صهیونیستی  روابط  خود را شکل بودند و باید از این‌ها پرسید که آیا توانستند سیاست‌های خود را در منطقه قالب کنند.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: در حال حاضر مردم دنیا بعضی از کشورهای منطقه را که با رژیم صهیونیستی ارتباط دارند را به عنوان کشورهای دست نشانده غرب می‌شناسند.

نماینده مردم اهواز، باوی و کارون اظهار کرد: آمریکایی ها تنها به دنبال منافع خود هستند و کشورهای منطقه از قبیل عربستان و ... را گاو شیره فرض کرده‌اند؛ فلذا این سرنوشت کشورهایی بوده که گوش به فرمان ترامپ و امثالهم هستند.

یوسفی اظهار کرد: سیاست‌های عربستان و امارات هیچ تاثیری در منطقه ندارند و عملا محور مقاومت بوده که آن پایداری و صلابت را در منطقه خاورمیانه داراست؛ بنابراین امارات باید متوجه باشد که راه رفته عربستان را دنبال نکند، زیرا این موضوع منتج به بردگی امارات خواهد شد.

وی تصریح کرد:گفتمان مقاومت همیشه به دستاوردهای مهمی دست پیدا کرده، اما محور ذلت و دست‌نشاندگی غلام حلقه به گوش امثال ترامپ خواهند بود؛ بنابراین محور مقاومت را همه آزادیخواهان جهان می‌پذیرند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet