ایام محرم 1398
1399/05/25 16:02:21
سرویس فراکسیون ها
روز دوشنبه برگزار می‌شود:

برگزاری نشست هم‌اندیشی فراکسیون مقابله با آسیب‌های اجتماعی مجلس با مدیران اجتماعی رسانه‌های کشور

نشست هم‌اندیشی فراکسیون مقابله با آسیب‌های اجتماعی مجلس با مدیران اجتماعی رسانه‌های کشور در مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.
برگزاری نشست هم‌اندیشی فراکسیون مقابله با آسیب‌های اجتماعی مجلس با مدیران اجتماعی رسانه‌های کشور نشست هم‌اندیشی فراکسیون مقابله با آسیب‌های اجتماعی مجلس با مدیران اجتماعی رسانه‌های کشور در مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007102112475165.jpg برگزاری,نشست,هم‌اندیشی,فراکسیون,مقابله,با,آسیب‌های,اجتماعی,مجلس,با,مدیران,اجتماعی,رسانه‌های,کشور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نشست هم‌اندیشی تخصصی هیات رئیسه فراکسیون مقابله با آسیب‌های اجتماعی مجلس با حضور دبیران و مدیران گروه اجتماعی رسانه‌های شاخص کشور دوشنبه( 27 مرداد) در محل مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.

هیأت رئیسه فراکسیون مقابله با آسیب­‌های اجتماعی در اولین نشست عمومی خود، با هدف هم­افزایی اقدامات و کنشگری موثر در حوزه مسائل و آسیب‌های اجتماعی، در نظر دارد یک هم‌اندیشی صمیمی و کارشناسی را با نمایندگان رسانه­‌های فعال کشور برگزار کند.

در این نشست که به میزبانی فراکسیون مقابله با آسیب‌های اجتماعی در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود، از نمایندگان رسانه­‌های مختلف اعم از مطبوعات، خبرگزاری‌ها و شبکه‌­های صداوسیما دعوت شده است تا به ارائه نقطه نظرات، پیشنهادات و آخرین تحلیل‌های خود از وضعیت مسائل و آسیب‌های اجتماعی کشور از منظر رسانه‌ای و تجربه فعالیت خبری در حوزه اجتماعی، بپردازند.

با عنایت به بیانیه ماموریت این فراکسیون مبنی بر هماهنگی و هم افزایی حداکثری با کلیه مجموعه‌های درگیر در موضوع آسیب‌های اجتماعی و نیز پایان دادن به اقدامات جزیره‌ای و غیرکارشناسی در این زمینه، این فراکسیون با برخورداری از ظرفیت 60 نفر از نمایندگان سراسر کشور به عنوان اعضای آن، همّت مضاعف خود را بر آن داشته تا با استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود در سطح نهادها، دستگاه‌ها، رسانه‌ها و گروه‌های مردم نهاد فعال در این حوزه، نقش تقنینی و نظارتی خود را در این زمینه به بهترین وجه به انجام برساند.

بر اساس این گزارش فراکسیون مقابله با آسیب‌های اجتماعی به صورت هفتگی و متناوب هم‌اندیشی‌هایی را با گروه‌های موثر، فعال و دست اندرکار در حوزه مسائل و آسیب‌های اجتماعی تدارک دیده است که اولین نشست آن با حضور مدیران اجتماعی رسانه­های کشور برگزار خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet