شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/05/30 18:49:00
سرویس سیاسی
بدری:

عادی سازی روابط  صهیونیستی - عربی سرنوشت اسرائیل را از نابودی نجات نمی دهد

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:رژیم صهیونیستی حتی اگر با تکیه بر نفوذ  ترامپ  برای عادی سازی روابط  صهیونیستی - عربی بیش از این هم تلاش کند، اما هرگز از سرنوشت محتوم خود که همانا نابودی آن و آزادی سرزمین فلسطین است،نمی تواند نجات پیدا کند.
عادی سازی روابط  صهیونیستی - عربی سرنوشت اسرائیل را از نابودی نجات نمی دهد عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:رژیم صهیونیستی حتی اگر با تکیه بر نفوذ  ترامپ  برای عادی سازی روابط  صهیونیستی - عربی بیش از این هم تلاش کند، اما هرگز از سرنوشت محتوم خود که همانا نابودی آن و آزادی سرزمین فلسطین است،نمی تواند نجات پیدا کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202008109264322939.jpg عادی,سازی,روابط, صهیونیستی,-,عربی,سرنوشت,اسرائیل,را,از,نابودی,نجات,نمی,دهد Icana

صدیف بدری  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به موضوع عادی سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی، گفت:  به رسمیت شناختن رژیم غاصب و اشغالگر قدس و کودک کش و متمرد در برابر حقوق بشر و تمام قوانین و قواعد بین المللی،اقدامی است که هیچ عقل و وجدان انسانی آن را نمی تواند عادی تلقی کند.

وی ادامه داد: البته علنی شدن روابط دیپلماتیک امارات متحده عربی و رژیم صهیونیستی اتفاق جدیدی نیست و تنها کاری که دولت امارات انجام داده، آشکار کردن وابستگی خود به آمریکا است. 

نماینده مردم اردبیل،نیر نمین سرعین در مجلس  با اشاره  به کشورهای مرتجع عربی که در آستانه اعلام رسمی عادی‌سازی روابط خود با اشغالگران هستند به ویژه که صحبت‌هایی که در مورد کشورهای بحرین ، عربستان و سودان مطرح شده است، تاکید  کرد: این مساله به سیطره آمریکا در منطقه مربوط می شود؛ آمریکا خود را وصی شکست‌خوردگان عرب می‌داند، آنها هم دستورات آمریکا را هرگونه که بخواهد اجرا می‌کنند.

بدری تاکید کرد: رژیم صهیونیستی اگر حتی با تکیه بر دخالت و نفوذ  ترامپ  برای عادی سازی روابط  صهیونیستی - عربی بیش از این هم تلاش کند، اما هرگز از سرنوشت محتوم خود که همانا نابودی اسرائیل و آزادی همه سرزمین فلسطین است،نمی تواند نجات پیدا کند.

 

صدیف بدری

 

بیشتر بخوانید:

 

وی با بیان اینکه هزاران میلیارد دلار نفتی در تجاوز به یمن هزینه شده است، تاکید کرد: اقدام امارات و عربستان در خرید سلاح های موشکی از آمریکا در راستای تثبیت موقعیت داخلی و منطقه ای  حاکمیت این کشورها است.

عضو کمیسیون عمران مجلس معتقد است؛ اقدام خائنانه سران حکومت امارات پشت پا به آرمان قدس شریف و آزادی فلسطین و پایمال کردن خون هزاران شهید مقاومت رژیم کودک کش صهیونیستی است.

عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس با بیان اینکه جبهه مقاومت هرگز با چنین اقدامات خیانت بار و ذلیلانه ای آسیب نمی بیند و روند پیروزی آنها متوقف نمی شود ،تصریح کرد: فلسطین متعلق به ساکنان تاریخی آن اعم از مسلمان و مسیحی و یهودی است و صهیونیست ها هیچ جایی در آینده منطقه نخواهند داشت./

پایا ن پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet