هدر موبایل
1399/05/27 19:36:00
سرویس سیاسی
عنابستانی با اشاره به عادی‌سازی روابط امارات با اسرائیل:

اقدام امارات واکنش جدی جهان اسلام را در پی خواهد داشت

نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: در آینده‌ای نه چندان دور عادی‌سازی روابط امارات با اسرائیل با واکنش جدی دنیای اسلام روبه‌رو می‌شود و تبعاتی برای این کشور به دنبال خواهد داشت.
اقدام امارات واکنش جدی جهان اسلام را در پی خواهد داشت نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: در آینده‌ای نه چندان دور عادی‌سازی روابط امارات با اسرائیل با واکنش جدی دنیای اسلام روبه‌رو می‌شود و تبعاتی برای این کشور به دنبال خواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101562533486.jpg اقدام,امارات,واکنش,جدی,جهان,اسلام,,را,در,پی,خواهد,داشت Icana

علی‌اصغر عنابستانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به عادی‌سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: اماراتی‌ها سالهاست که خود را به آمریکا و اسرائیل فروختند، اما در حال حاضر با وقاحت تمام این مسئله را عیان کردند.

وی در ادامه افزود: اماراتی‌ها باید بدانند که دستمایه و آلت دست اسرائیلی‌ها در کشتار مردم یمن و فلسطین هستند.

نماینده مردم سبزوار تاکید کرد: ارتباط با اسرائیل برای شیخ‌نشین حقیری که صرفا با منابع نفتی دارد تلاش می‌کند تا خود را در فضای منطقه مطرح کند عاقبتی در پی نخواهد داشت.

عنابستانی اظهار کرد: عمر کشورهایی نظیر امارات زیاد دوام بیاورد قبل از پایان اسرائیل تمام خواهند شد؛ ضمن اینکه دنیای اسلام در آینده واکنش جدی به اقدامات این کشورها خواهد داشت.

این نماینده مردم تصریح کرد: بیداری که در دنیای اسلام مشاهده می‌شود این اجازه را به یک شیخ وابسته به شیرهای نفتی نخواهند داد تا چنین ظلم‌هایی را به دنیای اسلام روا بدارد و حتما تبعات آن را خواهد دید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet