هدر موبایل
1399/05/27 20:35:00
سرویس سیاسی
رشیدی:

فعال‌سازی دیپلماسی پارلمانی، اقتصاد کشور را بهبود می‌بخشد

نماینده مردم مرودشت در مجلس گفت: با فعالسازی دیپلماسی پارلمانی در حوزه اقتصاد می‌توانیم گام‌های مثبتی در جهت رفع مشکلات اقتصادی برداریم.
فعال‌سازی دیپلماسی پارلمانی، اقتصاد کشور را بهبود می‌بخشد نماینده مردم مرودشت در مجلس گفت: با فعالسازی دیپلماسی پارلمانی در حوزه اقتصاد می‌توانیم گام‌های مثبتی در جهت رفع مشکلات اقتصادی برداریم. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109509566545.jpg فعال‌سازی,دیپلماسی,پارلمانی،,اقتصاد,کشور,را,بهبود,می‌بخشد Icana

جلال رشیدی کوچی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تاثیر فعالسازی دیپلماسی پارلمانی در حوزه اقتصاد بین‌الملل اشاره کرد و گفت: هر کجایی که دیپلماسی پارلمانی فعالی بوده به موفقیت دست پیدا کرده‌ایم؛ چرا که اگر ما فقط دیپلماسی را روی دولت متمرکز شویم شاید نتوانیم به اهداف خود برای پیشبرد کشور دست پیدا کنیم.

وی در ادامه افزود: اگر دیپلماسی پارلمانی در حوزه اقتصادی فعال شود می‌توانیم کارهای بسیاری را در جهت گسترش مناسبات تجاری کشورمان انجام دهیم و البته تجربه این کار هم در کشورهایی همچون روسیه با موفقیت روبه‌روشده است.

نماینده مرودشت تاکید کرد: دیپلماسی اقتصادی در حوزه دولت با مشکلاتی همچون تحریم‌ها مواجه می‌شود، اما در حوزه پارلمانی چون نمایندگان مردم هستند اگر کشوری بخواهد پارلمان را تحریم کند وجهه بدی برای کشور تحریم کننده ایجاد خواهد شد؛ چرا که نمایندگان مردم را تحریم کردند.

این نماینده مردم در مجلس تصریح کرد: قطعا؛ با فعالسازی دیپلماسی پارلمانی در حوزه اقتصاد اتفاقات بسیار خوبی خواهد افتاد و  این کار در جهت بهبود بخشیدن به اقتصادمان کمک شایانی خواهد کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet