ایام محرم 1398
1399/05/27 11:08:28
سرویس استان ها
پیام تبریک نماینده مردم مریوان به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی:

آزادگان نماد مقاومت و ایثارگری ملت ایران هستند

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آزادگان نماد مقاومت و ایثارگری ملت ایران هستند،گفت: تاریخ هیچ گاه آزادگان را که درس مقاومت، ایستادگی و آزادگی به جهان دادند را فراموش نخواهد کرد.
آزادگان نماد مقاومت و ایثارگری ملت ایران هستند نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آزادگان نماد مقاومت و ایثارگری ملت ایران هستند،گفت: تاریخ هیچ گاه آزادگان را که درس مقاومت، ایستادگی و آزادگی به جهان دادند را فراموش نخواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007101642199454.jpg آزادگان,نماد,مقاومت,و,ایثارگری,ملت,ایران,هستند Icana

 به گزارش خبرگزاری  خانه ملت، شیوا قاسمی پور، نماینده مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی در پیامی سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

آزادگان نماد مقاومت و ایثارگری ملت ایران هستند.

روز 26 مرداد سال 1369، مصادف است با بازگشت آزادگان سرافرازی که پس از سال ها اسارت در زندان ها و تحمل دوران پر مشقت در اسارتگاه های رژیم بعث عراق، در اوج مظلومیت پیام استقامت و ظلم ستیزی ایران اسلامی را به جهانیان نشان دادند و با سرافرازی قدم به خاک پاک میهن اسلامی خود گذاشتند و به ‌یمن ورود این دلاورمردان، دل ها غرق در شوق شد.

تاریخ هیچ گاه شما را که درس مقاومت و ایستادگی و آزادگی به جهان داده اید فراموش نخواهد کرد.

استقامت برادران آزاده در اردوگاه ها و مخفیگاه های دژخیمانه رژیم بعث عراق و صبر و شکیبایی خانواده این عزیزان قابل تقدیر و تحسین است و آسایش، امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی، مرهون رشادت و بردباری های جان بر کف این دیار شهید پرور است.

اینجانب این روز خجسته را به تمامی آزادگان ایران اسلامی به ویژه شهروندان شریف شهرهای مریوان و سروآباد تبریک عرض می نمایم و سلامتی و توفیق روز افزون شما آزادگان را از خداوند متعال مسئلت دارم./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet