هدر موبایل
1399/05/27 22:32:00
سرویس سیاسی
یزدیخواه:

امارات تاوان روابط با رژیم صهیونیستی را پرداخت خواهد کرد

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات معتقد است که اقدام اخیر اماراتی‌ها با واکنش جدی مردم منطقه روبه رو خواهد شد و تاوان این کار را پرداخت خواهند کرد.
امارات تاوان روابط با رژیم صهیونیستی را پرداخت خواهد کرد نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات معتقد است که اقدام اخیر اماراتی‌ها با واکنش جدی مردم منطقه روبه رو خواهد شد و تاوان این کار را پرداخت خواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006105251615595.jpg امارات,تاوان,روابط,با,رژیم,صهیونیستی,را,پرداخت,خواهد,کرد Icana

سید علی یزدیخواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به عادی‌سازی روابط امارات و رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: عادی‌سازی روابط امارات و رژیم صهیونیستی از این جهت که آشکار شده یک کار غیر قابل پذیرش و مورد نکوهیدن است.

وی در ادامه افزود: اما از جهت اصل ماجرا این‌ها از گذشته با هم ارتباطات و  مراودات تجاری و .. با هم داشتند؛ منتها اینکه یک دولت مزدوری با پشتوانه حداقلی بخواهد در دنیای امروز در راستای رقابت با کشورهای ترکیه و عربستان بیاید این تابو عادی‌سازی را بشکند بسیار ذلت‌بار و ننگین خواهد بود.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات اظهار کرد: در حقیقت امارات به عنوان اولین دولت عربی عادی‌سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی را عیان کرده و این مسئله بی‌شرمانه و ننگین بوده که در کارنامه امارتی‌ها ثبت خواهد البته این حرکت از نظر مردم منطقه و دنیا محکوم واقع خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: حکام امارات این اقدام را در جهت خودشیرینی نزد ترامپ انجام داده‌اند و بی‌شک تاوان این آشکارسازی را هم پرداخت خواهند کرد.

یزدیخواه تصریح کرد: هر کشوری که با رژیم صهیونیستی ارتباط برقرار کرده جز ذلت و خواری چیز دیگری نصیب این‌ها نشده است؛ فلذا اماراتی‌ها چوب این اقدام ناشایست را با دستان همین رژیم صهیونیستی خواهند خورد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet