شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/05/28 23:38:00
سرویس سیاسی
نماینده خمینی‌شهر:

اقدام امارات در جهت عادی‌سازی روابط با اسرائیل باعث اضمحلال این کشور خواهد شد

یک نماینده مردم در مجلس گفت: امارات باید متوجه شده باشد که با این اقدام خود دست به یک خطای راهبردی زده است و قطعا این حرکت منجر به نابودی‌شان خواهد شد.
اقدام امارات در جهت عادی‌سازی روابط با اسرائیل باعث اضمحلال این کشور خواهد شد یک نماینده مردم در مجلس گفت: امارات باید متوجه شده باشد که با این اقدام خود دست به یک خطای راهبردی زده است و قطعا این حرکت منجر به نابودی‌شان خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106981273642.jpg اقدام,امارات,در,جهت,عادی‌سازی,روابط,با,اسرائیل,باعث,اضمحلال,این,کشور,خواهد,شد Icana

محمد علی نقدعلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به عادی‌سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: نظر ما پیرامون اقدام امارت متحده عربی این بوده که این‌ها دارند با دستان خود نابودی را نزدیک می‌کنند.

وی در ادامه افزود: ارتباط با شیطان و شیطان‌صفتان جز ذلت و خواری نفع دیگری برای ملت‌های منطقه ندارد؛ بنابراین تجربه نشان داده که اسرائیل فقط به دنبال نابودی کشورهای خاورمیانه بوده و به جز این مسئله هیچ فکر دیگری برای آنها ندارد.

نماینده مردم خمینی شهر با اشاره به اینکه اقدام امارات در جهت عادی‌سازی روابط با اسرائیل باعث اضمحلال این کشور خواهد شد، تاکید کرد: امارات با این اقدام اخیر خود به دنبال تیشه زدن به ریشه خود است؛ فلذا ما برادرانه و از بابت اینکه همسایه همدیگر هستیم توصیه می‌کنیم که این خطای استراتژیک را انجام ندهد؛ چرا که با این خطا جز نابودی و ایجاد خطر ثمر دیگری برای خود دست و پا نخواهد کرد.

این نماینده مردم در ادامه افزود: امیدواریم که حاکمان امارات از  خواب غفلت بیدار شوند و این اقدام ذلت‌بار را لغو کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet