هدر اصلی
1399/06/08 12:19:27
سرویس سیاسی
رضازاده در واکنش به سفر پمپئو به منطقه:

وزیر خارجه آمریکا پیگیر عادی سازی روابط با اسرائیل است

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس هدف سفر وزیر خارجه آمریکا به منطقه را عادی سازی روابط با اسرائیل دانست و گفت: امارات پس از قرارداد با رژیم صهیونیستی، مسئول خرابکاری اسرائیل در خلیج فارس است.
وزیر خارجه آمریکا پیگیر عادی سازی روابط با اسرائیل است عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس هدف سفر وزیر خارجه آمریکا به منطقه را عادی سازی روابط با اسرائیل دانست و گفت: امارات پس از قرارداد با رژیم صهیونیستی، مسئول خرابکاری اسرائیل در خلیج فارس است. https://cdn.icana.ir/d/019/201805102012865081.jpg وزیر,خارجه,آمریکا,پیگیر,عادی,سازی,روابط,با,اسرائیل,است Icana

یعقوب رضازاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به سفر وزیر خارجه آمریکا به منطقه خاورمیانه، گفت: سیاست قوای سه گانه جمهوری اسلامی ایران و ستاد کل نیروهای مسلح در محکوم کردن قرارداد بین امارات متحده عربی و رژیم صهیونیستی است. نظام ما رژیم غاصب اسرائیل را غیرمشروع می‌داند و به رسمیت نمی‌شناسد لذا اقدام امارات، نقض دوستی با جمهوری اسلامی ایران بود.

 امارات، مسئول خرابکاری‌های صهیونیست‌ها درخلیج فارس است

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی افزود: قرارداد امارات متحده عربی و رژیم صیهونیستی غیرقانونی است و به هیچ عنوان به مصلحت کشورهای منطقه نیست کما اینکه موجب باز کردن این رژیم نامشروع به آب‌های خلیج فارس می‌شود.

وی ضمن محکومیت توافق بین امارات و اسرائیل، تصریح کرد: در صورتی که این قرارداد نهایی شود، ما امارات را دوست و همراه رژیم غاصب صهیونیست می‌دانیم و قطعا هر مشکلی که در منطقه ایجاد شود، امارات متحده عربی مسئول خواهد بود.

رضازاده یادآور شد: اکثر کشورهای منطقه با این پیمان مخالف هستند، از این رو مایک پمپئو با سفر به منطقه به دبنال رایزنی و لابی برای صهیونیست‌ها است. آمریکا در تلاش است تا به پیمان امارات متحده عربی و رژیم اشغالگر قدس مشروعیت ببخشد.

قرارداد امارات و اسرائیل منجر به شکست خواهد شد

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی معتقد است: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و وزارت خارجه به کمک و با اراده ملت ایران در سایه منویات مقام معظم رهبری تلاش می‌کند تا این قرارداد نهایی نشود البته به نظر ما این قرارداد قطعا منجر به شکست خواهد شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزیر خارجه آمریکا برای استفاده از لابی صهیونیست در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده، به خاورمیانه آمده تا نگرانی‌های ترامپ را رفع و منافع دولت آمریکا را تامین کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet