خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1399/06/11 20:07:00
سرویس استان ها
جهانگیر زاده به مناسبت گرامیداشت روز بیله سوار:

غیرت و وطن پرستی از خصایص ناب عشایر است

نماینده مردم پارس آباد در مجلس با بیان اینکه غیرت و وطن پرستی از خصایص ناب عشایر است، گفت: مردم بیله سوار الگوی مرزداری در جمهوری اسلامی ایران هستند.
غیرت و وطن پرستی از خصایص ناب عشایر است نماینده مردم پارس آباد در مجلس با بیان اینکه غیرت و وطن پرستی از خصایص ناب عشایر است، گفت: مردم بیله سوار الگوی مرزداری در جمهوری اسلامی ایران هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106836607749.jpg غیرت,و,وطن,پرستی,از,خصایص,ناب,عشایر,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، عباس جهانگیرزاده نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی به مناسبت گرامی داشت روز بیله سوار پیامی به شرح ذیل منتشر کرد:

بسمه تعالی

از خصایص ناب عشایر، غیرت و وطن پرستی است که هیچ گاه در مقابل متجاوزان به خاک سرزمین شان ساکت نبوده و جان خود را هم در این راه ناچیز و ناقابل می شمارند.

در سال ١٣٢٠ وقتی که متجاوزان روس به حریم کشور عزیزمان تجاوز کردند، سربازان عشایری وطن، غیور مردان و شیرزنان این سرزمین کهن تاب و تحمل نکرده و جانانه و شجاعانه ایستادند تا ثابت کنند که زیر بار زور و تجاوز هیچ قدرتی نخواهند رفت.

سوم شهریور، روز بیاد ماندنی و سرنوشت ساز در تاریخ منطقه است که توسط مردم قهرمان بیله سوار به‌عنوان الگویی در مرزداری و وطن پرستی و غیرت به ثبت رسید.

سالروز مقاومت جانانه امت بیله سوار و شهدای راه وطن و روز بیله سوار گرامی باد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet