روز مجلس
1399/06/11 13:48:50
سرویس حوزه ریاست

رئیس مجلس: مسئولان دین شان را به مردم خوزستان ادا نکرده‌اند

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما مسئولان نتوانستیم دین خود را به مردم استان خوزستان ادا کنیم، گفت: باید با روحیه دوران دفاع مقدس درصدد حل مشکلات باشیم.
رئیس مجلس: مسئولان دین شان را به مردم خوزستان ادا نکرده‌اند رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما مسئولان نتوانستیم دین خود را به مردم استان خوزستان ادا کنیم، گفت: باید با روحیه دوران دفاع مقدس درصدد حل مشکلات باشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202009103695263786.jpg رئیس,مجلس:,مسئولان,دین,شان,را,به,مردم,خوزستان,ادا,نکرده‌اند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر محمدباقر قالیباف ظهر امروز (سه‌شنبه 11 شهریور) پس از زیارت مزار شهدای گمنام عملیات کربلای 5 در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره علت حضور در استان خوزستان علیرغم گرمای بسیار شدید استان، گفت: این حرف تکراری بوده اما واقعیت است، امروز در شهر آبادان نیز خانمی به این مسئله اشاره کردند که چرا با وجود گرما به استان خوزستان سفر کرده‌ام، علت این مسئله این است که ما مسئولان نتوانستیم دین خود را به مردم خوزستان ادا کنیم.

وی با اشاره به اصرار مردم برای بیان خاطراتی از دوران جنگ و 8 سال دفاع مقدس، گفت: مهمتر از بیان خاطرات، این است که به  جوانان نشان دهیم، نسل دفاع مقدس در راستای رفع دغدغه‌ها و حل مشکلات تلاش می‌کند، از این رو ما نباید خاطره بگوییم، بلکه باید خاطره بسازیم، لذا امید است بتوانیم با همان روحیه دوران دفاع مقدس مشکلات را حل کنیم.

گلایه های بانوی  جهادگر خرمشهری 

در حاشیه این دیدار بانوی جهادگر خرمشهری خطاب به رئیس مجلس، گفت: اگر تو اینجا را آسفالت نمی‌کردی، کسی برای ما کاری نمی‌کرد. خرمشهر چه گناهی کرده؟ خون دادیم، جوان دادیم، اسیر دادیم. چرا به ما خیانت می‌کنند؟

وی افزود: اگر بودجه دادی خودت بایست و نظارت کن؛ به ما یک قالب یخ بدهند تا اینجا برسد آب می‌شود اینقدر که فساد زیاد است./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet