ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1399/06/16 12:45:00
سرویس سیاسی
حسینی:

مداخلات فرانسه در امورات داخلی لبنان نقض قوانین بین‌الملل است

نماینده مردم اهواز، باوی و کارون در مجلس گفت: اقدامات مداخله‌جویانه فرانسه در کشور لبنان نقض قوانین بین‌الملل بوده و هدف اصلی این‌ها نیز از این کار چپاول ثروت لبنان است.
مداخلات فرانسه در امورات داخلی لبنان نقض قوانین بین‌الملل است نماینده مردم اهواز، باوی و کارون در مجلس گفت: اقدامات مداخله‌جویانه فرانسه در کشور لبنان نقض قوانین بین‌الملل بوده و هدف اصلی این‌ها نیز از این کار چپاول ثروت لبنان است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006107432840724.jpg مداخلات,فرانسه,در,امورات,داخلی,لبنان,نقض,قوانین,بین‌الملل,است Icana

سید کریم حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اقدامات مداخله‌جویانه فرانسه در امورات داخلی لبنان اشاره کرد و گفت: مداخلات کشورهای اروپایی در سایر کشورها نقض آشکار قوانین بین‌الملل است؛ اگرچه این ها هیچ اعتقادی به چارچوب‌های بین‌المللی ندارند و فقط شعار آن را سر می‌دهند.

وی در ادامه افزود: اینکه مکرون، رئیس‌جمهور فرانسه برای اصلاحات ساختاری در کشور لبنان اولتیماتوم می دهد بیانگر این بوده که این‌ها به هیچ اصول و قواعد بین‌المللی پایبند نبودند؛ ضمن اینکه مکرون متصور شده که لبنان باید به مانند دهه‌های گذشته مستعمره فرانسه شود.

نماینده مردم اهواز، باوی و کارون تاکید کرد: دست‌های خارجی در تحولات اخیر لبنان مشاهده می‌شود و هدف این اقدامات هم ضربه زدن به هیمنه جبهه مقاومت در انظار عمومی جهان است، اما این‌ها باید بدانند که محور مقاومت با این اقدامات متزلزل نخواهد شد و همچون گذشته خاری بر چشم دشمنانش خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: با همدلی و همراهی مردم و همچنین احزاب ملی‌گرا و وطن دوست لبنان توطئه‌های دشمنان این کشور خنثی خواهد شد؛ اگرچه جریانات متعصب و میهن دوست در این سالیان اخیر مدافع واقعی لبنان بودند.

رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان در پایان یادآور شد: فرانسوی‌ها می خواهند با اقدامات مداخله‌جویانه، لبنان را مستعمره خود کنند تا به چپاول ثروت و منابع طبیعی این کشور همچون آفریقا ادامه دهند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet