شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/06/13 12:44:00
سرویس سیاسی
موسوی با اشاره به هشدار رهبر انقلاب به امارات:

سرنوشت قاهره در انتظار ابوظبی است

عضو کمیسیون اصل نود قانون اساسی در مجلس معتقد است راه جبران خیانت امارات، ابراز پشیمانی و اعلام برائت از اسرائیل است که بعید به‌نظر می‌رسد به این سمت برود از این رو گرفتار سرنوشت کشوری همچون مصر می‌شود.
سرنوشت قاهره در انتظار ابوظبی است عضو کمیسیون اصل نود قانون اساسی در مجلس معتقد است راه جبران خیانت امارات، ابراز پشیمانی و اعلام برائت از اسرائیل است که بعید به‌نظر می‌رسد به این سمت برود از این رو گرفتار سرنوشت کشوری همچون مصر می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006103740673977.jpg سرنوشت,قاهره,در,انتظار,ابوظبی,است Icana

سیدنظام الدین موسوی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره اقدام خائنانه امارات متحده عربی در علنی‌ کردن روابط خود با رژیم صهیونیستی، گفت: اماراتی ها از گذشته با خیانت به جهان اسلام روابط خود با رژیم صهیونیستی را به صورت پنهانی داشتند و اخیرا با حمایت آمریکا این روابط خائنانه را علنی کردند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و یادآور شد: مقام معظم رهبری تعبیر خائنانه را درباره اقدام اماراتی ها به کار گرفت چرا که رژیم صهیونیستی در منطقه به واسطه ظلم به ملت فلسطین، مشروعیتی میان کشورهای عربی منطقه ندارد.

وی در ادامه با بیان اینکه عموم کشورهای منطقه این رژیم را به رسمیت نمی شناسند که باعث انزوای آنها شده است، عنوان کرد: متأسفانه اقدام امارات در جهت رفع انزوای این رژیم بود که خیانتی به سایر کشورهای اسلامی محسوب می شود.

موسوی در ادامه اقدام خائنانه امارات را به ضرر حکام این کشور دانست و افزود: چنین اقدام خیانت باری در گذشته نیز سابقه داشته است چنانچه انورسادات و حسنی مبارک نیز دچار آن شدند و با برقراری روابط با رژیم صهیونیستی، آینده کشور خود را نابود کردند.

این نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: نخستین راه جبران این اقدام خائنانه از سوی رژیم امارات متحده عربی، ابراز پشیمانی و اعلام برائت از رژیم صهیونیستی است که بعید می رسد صورت گیرد.

عضو کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه بیداری اسلامی چنان لرزه ای بر بدن کشورهایی همچون عربستان، بحرین و امارات انداخته است که پایگاه مردمی جدی نیز ندارند، خاطرنشان کرد: عموما اساس حکمرانی در این کشورها، پول و اتکا به قدرت خارجی بوده است که با شرایط موجود به زودی به سرنوشت کشورهایی همچون سران مصر و یمن دچار می شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet