شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/06/15 14:11:00
سرویس سیاسی
راستینه با اشاره به عادی‌سازی روابط امارات به رژیم صهیونیستی:

اقدام امارات با واکنش جدی جهان اسلام روبه‌رو خواهد شد

نماینده مردم شهرکرد در مجلس گفت: اماراتی‌ها فکر می‌کنند با عادی‌سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی می‌توانند در عرصه بین‌الملل نقش ایفا کند، اما باید بدانند که جهان اسلام پاسخ دندانشکنی را به این اقدامشان خواهند داد.
اقدام امارات با واکنش جدی جهان اسلام روبه‌رو خواهد شد نماینده مردم شهرکرد در مجلس گفت: اماراتی‌ها فکر می‌کنند با عادی‌سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی می‌توانند در عرصه بین‌الملل نقش ایفا کند، اما باید بدانند که جهان اسلام پاسخ دندانشکنی را به این اقدامشان خواهند داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102408745559.jpg اقدام,امارات,با,واکنش,جدی,جهان,اسلام,روبه‌رو,خواهد,شد Icana

احمد راستینه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به عادی‌سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: رژیم صهیونیستی حیات خود را به واسطه ارتباط با کشورها و حکومت‌های دست نشانده تابع سیاست‌های آمریکا دنبال می‌کند.

وی در ادامه افزود: همواره این رژیم جعلی از لحاظ سیاسی چهره مخدوشی را در جوامع بین‌المللی از خود نشان داده به همین دلیل در تلاش بوده تا برای حفظ و بقایش به هر ابزاری متوسل ‌شود.

نماینده مردم شهرکرد به اشتباه استراتژیک امارات در عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی اشاره و تاکید کرد: حاکمان کشورهای عربی همچون امارات که ارتباطشان را با رژیم صهیونیستی علنی کردند در نزد مردم خود از مشروعیتی برخوردار نیستند و متصور می‌شوند که اگر با این رژیم جعلی ارتباط برقرار کنند مورد حمایت مردم کشورشان واقع خواهند شد.

این نماینده مردم در مجلس در ادامه افزود: امارات با این عادی‌انگاری دچار یک خطای راهبردی شده و دقیقا همان خطایی را انجام داده که در گذشته مصر، اردن و ... مرتکب شدند و به سرنوشت این کشورها نیز دچار خواهد شد.

وی تصریح کرد: روابط امارات با رژیم صهیونیستی نه تنها در عرصه بین‌الملل وجه‌ای را برای اسرائیل شکل نمی‌دهد بلکه امت اسلام را در برابر حاکمان مرتجع عرب به میدان خواهد آورد و پاسخ قاطعانه‌ای را به این اقدام نشان خواهند داد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet