هدر موبایل
1399/06/21 15:42:00
سرویس سیاسی
آصفری:

انتقال سفارتخانه‌ها به قدس اشغالی انزجار ملت‌ها را در پی خواهد داشت

نماینده مردم اراک در مجلس گفت: اگر سفارتخانه‌های کشورهایی همچون صربستان به قدس اشغالی منتقل شوند بدون شک این اقدام انزجار ملت‌ها را در پی خواهد داشت.
انتقال سفارتخانه‌ها به قدس اشغالی انزجار ملت‌ها را در پی خواهد داشت نماینده مردم اراک در مجلس گفت: اگر سفارتخانه‌های کشورهایی همچون صربستان به قدس اشغالی منتقل شوند بدون شک این اقدام انزجار ملت‌ها را در پی خواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/109808.jpg انتقال,سفارتخانه‌ها,به,قدس,اشغالی,انزجار,ملت‌ها,را,در,پی,خواهد,داشت Icana

محمد حسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به توافق صورت گرفته «صربستان و کوزوو» برای عادی سازی روابط با اسرائیل و همچنین انتقال سفارت صربستان به قدس اشغالی اشاره کرد و گفت: اقدامات رژیم صهیونیستی در جهت عادی‌سازی روابط با کشورهای دیگر نوعی تنفس مصنوعی بوده و دیگر نمی‌تواند به عمر 25 ساله خود بیفزاید.

وی در ادامه افزود: امروزه برای همه جهانیان آزادی بخش و عدالتخواهان مشخص شده که اسرائیل روبه سقوط است و این اقدامات نمی‌تواند به جایگاه آن در دنیا رنگ و لعاب بدهد.

نماینده مردم اراک تاکید کرد: سابقه رژیم صهیونیستی برای دنیا ثابت شده و همه می‌دانند که این رژیم کودک‌کش و غاصب است.

این نماینده مردم در مجلس به اقدامات رژیم صهیونیستی در عادی سازی روابط با کشورهای گوناگون اشاره و اظهار کرد: انتقال سفارتخانه‌های کشورهایی همچون صربستان به قدس اشغالی به غیر از اینکه انزجار ملت‌های دنیا را علیه دولت‌هایی که چنین رفتارهایی انجام می‌دهند را در پی خواهد داشت خروجی دیگری برای آنها وجود ندارد.

وی در ادامه افزود: مطمئنا اولین اقدامی که رژیم صهیونیستی انجام می‌دهد سرکوب همین کشورهایی خواهد بود که با آنها عادی سازی روابط را برقرار کرده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet