هدر موبایل
1388/08/16 09:07:00
سرویس کمیسیون ها
تا پایان آبان در صحن علنی قرائت می شود:

گزارش کمیسیون نظارت بر اجرای اصل 44

**گزارش کمیسیون ویژه برای بررسی و نظارت براجرای اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس شورای اسلامی تا پایان آبان ماه در صحن ‌علنی مجلس قرائت می شود.

"حمید رضا فولادگر" رییس کمیسیون ویژه بررسی اصل 44 قانون اساسی در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، با اعلام این خبر گفت: دولت تاکنون دو گزارش در مورد اجرا شدن و روند اجرایی اصل 44 قانون اساسی منتشر کرده است که گزارش اول آن در بهمن ماه سال گذشته منتشر شد و دیگری نیز در مهرماه سال جاری انتشار یافت.

رییس کمیسیون ویژه بررسی اصل 44 قانون اساسی در ادامه افزود: وزارت اقتصاد به عنوان ستاد اجرایی به نمایندگی از دولت، عملکرد و نحوه اجرای این قانون را توضیح داد.

فولادگر خاطر نشان کرد: بر اساس مواد 5 و 33 آیین‌نامه‌داخلی هدف از تشکیل این کمیسیون، برنامه‌ریزی برای نظارت و پی‌گیری سیاست‌های اجرایی اصل 44 است و برهمین اساس گزارش کمیسیون ویژه تا دو هفته ‌دیگر در صحن‌علنی مجلس قرائت خواهد شد.

نماینده اصفهان اظهار داشت: درماه گذشته کمیسیون جلسات متعددی را تشکیل داد و گزارش‌هایی را به صورت شفاهی و کتبی از وزارتخانه‌هایی از جمله اقتصاد و دارایی، مخابرات،‌نفت ، صنایع و نیرو درخواست کردیم و در واقع عملکرد این وزارتخانه‌ها را که بیشتر با اصل 44 درگیر بودند بررسی کردیم.

فولادگر در پایان گفت: گزارش تهیه‌شده از روند اجرای سیاست‌های اصل 44 در چند سال گذشته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet