حلول ماه ربیع الاول
1399/06/19 13:39:49
سرویس صحن
صباغیان در تذکر شفاهی:

ادامه گرانی نهاده‌ها کشاورزان را نابود می‌کند

نماینده مردم مهریز در مجلس گفت: ادامه روال گرانی نهاده‌ها تولیدی کشاورزان را نابود و قشر ضعیف را ضعیف‌تر می‌کند.
ادامه گرانی نهاده‌ها کشاورزان را نابود می‌کند نماینده مردم مهریز در مجلس گفت: ادامه روال گرانی نهاده‌ها تولیدی کشاورزان را نابود و قشر ضعیف را ضعیف‌تر می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101939454094.jpg ادامه,گرانی,نهاده‌ها,کشاورزان,را,نابود,می‌کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 19 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: از آقای قالیباف به دلیل عدم رعایت آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی تشکر نمی‌کنم و در روز یکشنبه هفته آینده نیز در این خصوص تذکر می‌دهم.

نماینده مردم مهریز بافق ابرکوه خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رئیس مجلس سوگند یاد کرده و ما نیز نمی‌خواهیم مجلس یازدهم اینگونه باشد؛ آقای قالیباف رئیس و مجری مجلس هستند نه همکاره آن.

وی با اشاره به اینکه در زمینه گرانی کود و سم به وزیر جهاد کشاورزی تذکر می‌دهم، ادامه داد: یکی از کشاورزان پیامی ارسال کرده که تولید غذای مردمان شیرین است، هر چند که رنج و زحمتش سنگین است، یکباره بهای کود و سمموم شد به نرخ آزاد، شیخ گشایشی که گفتی این است.

صباغیان با تأکید بر اینکه به یکباره قیمت کود شیمیایی از 700 هزار تومان به دو میلیون و 500 هزار تومان افزایش قیمت داشته است، عنوان کرد: ادامه روال فعلی کشاورزان را با خاک یکسان می‌کند، چه مافیایی وجود دارد که شاهد گرانی اینچنینی و نابودی قشر ضعیف هستیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه از معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش به دلیل ارسال پاسخ کتبی سوالات نمایندگان تشکر می‌کنیم، ادامه داد: اول مهر اعلام شد حضور دانش آموزان در مدارس اجباری است و آنها را به مدارس کشاندند، مدارس هزینه سرویس و لباس را دریافت کرد و مجددا اعلام شد که دانش‌آموزان می‌توانند در مدارس حضور نداشته باشند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: شرکت‌های لیزینگ پول مردم را می‌برند، سرپرست وزارت صنعت و معدن باید به این موضوع ورود کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet