ایام محرم 1398
1399/06/22 10:41:40
سرویس سیاسی
تقی‌پور با اشاره به رزمایش ارتش:

رزمایش ذوالفقار، توان دفاعی جمهوری اسلامی را به رخ دنیا کشید

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس گفت: رزمایش‌هایی مانند رزمایش ذوالفقار ارتش، قدرت بازدارندگی دارد و باعث خوشحالی دوستان منطقه‌ای و همچنین عقب‌نشینی دشمنان خواهد شد.
رزمایش ذوالفقار، توان دفاعی جمهوری اسلامی را به رخ دنیا کشید نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس گفت: رزمایش‌هایی مانند رزمایش ذوالفقار ارتش، قدرت بازدارندگی دارد و باعث خوشحالی دوستان منطقه‌ای و همچنین عقب‌نشینی دشمنان خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201602101876727146.jpg رزمایش,ذوالفقار،,توان,دفاعی,جمهوری,اسلامی,را,به,رخ,دنیا,کشید Icana

رضا تقی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به رزمایش مشترک نیروی دریایی و هوایی ارتش اشاره کرد و گفت: رزمایش‌ها برای اهداف مختلفی برگزار می‌شوند که از مهمترین آنها نمایش قدرت نظامی کشورمان برای دوستان منطقه‌ای و همچنین دشمنان خواهد بود.

وی در ادامه افزود: تا جایی که امکان آن وجود دارد باید به صورت مسالمت‌آمیز و در حوزه‌هایی هم می‌بایست با نمایش قدرت و ایجاد بازدارندگی از صلح حفاظت کرد.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات به تاثیرات این رزمایش اشاره و  تاکید کرد: قطعا؛ این رزمایش برای دوستان ما در منطقه مایه امید و خوشحالی خواهد بود؛ زیرا متوجه خواهند شد که جمهوری اسلامی از تجهیزات و توان دفاعی بالایی برخوردار بوده و همین مسئله باعث خواهد شد که دشمنان عقب‌نشینی‌هایی را از منطقه داشته باشند.   

این نماینده مردم در مجلس در ادامه افزود: بالاخره؛ با این رزمایش دشمن متوجه می‌شود که نباید دچار اشتباه محاسباتی شود؛ چرا که اگر  بخواهد مرتکب خطایی شود خسارت‌های زیادی متحمل خواهند شد و  این را نیز همه دنیا می‌دانند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet