هدر موبایل
1399/06/22 10:15:26
سرویس سیاسی
آصفری با اشاره به رزمایش مشترک ارتش:

رزمایش ذوالفقار ارتش اقتدار ایران را نشان داد

نماینده مردم اراک در مجلس گفت: قطعا؛ جمهوری اسلامی به دنبال جنگ با هیچ کشوری نخواهد بود و برگزاری چنین رزمایش‌هایی هم صرفا در جهت آمادگی نیروهای مسلح کشورمان خواهد بود.
رزمایش ذوالفقار ارتش اقتدار ایران را نشان داد نماینده مردم اراک در مجلس گفت: قطعا؛ جمهوری اسلامی به دنبال جنگ با هیچ کشوری نخواهد بود و برگزاری چنین رزمایش‌هایی هم صرفا در جهت آمادگی نیروهای مسلح کشورمان خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201602101763252351.jpg رزمایش,ذوالفقار,ارتش,اقتدار,ایران,را,نشان,داد Icana

محمد حسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به رزمایش مشترک ذوالفقار 99 ارتش اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی پس از دفاع مقدس در بومی‌سازی تجهیزات دفاعی تجربه گران‌سنگی را به دست آورده؛ بالاخره در گذشته همه امکانات نظامی کشورمان وابسته به غرب بوده، اما امروزه توانسته‌ایم تجهیزات نظامی خود را در زمینه‌های هوایی، دریایی و زمینی در داخل کشورمان بسازیم. 

وی در ادامه افزود: در حقیقت با برگزاری اینگونه رزمایش‌ها در زمان‌های مختلف هم آزمایش لازم را روی این تجهیزات انجام خواهیم داد و هم اینکه به کشورهای منطقه اعلام خواهیم کرد که این امکانات و تجهیزات متعلق به تمام کشورهای منطقه بوده و قطعا ما علاقه‌مند خواهیم بود که با کشورهای حوزه خلیج فارس همکاری‌های دوجانبه و چندجانبه‌ای را در جهت ایجاد امنیت در آب‌های منطقه خلیج فارس داشته باشیم.

نماینده مردم اراک در مجلس تاکید کرد: قطعا؛ کشورهایی که به دنبال نا امنی هستند رژیم صهیونیستی و ایالات متحده آمریکا خواهند بود؛ فلذا برگزاری این رزمایش‌ها در جهت آمادگی نیروهای مسلح کشورمان بوده و اینکه به کشورهای منطقه هم اعلام کنیم که آن کسی که می‌تواند امنیت را در منطقه ایجاد کند بدون‌شک کشورهای حوزه خلیج فارس خواهند بود.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: حضور زیردریایی فاتح در این رزمایش هم که توسط ارتش ساخته شده یک دستاورد جدیدی در حوزه زیردریایی است؛ بنابراین امروزه نیروی دریایی کشورمان بسیار مقتدر بوده و همه تجهیزات خود را نیز بدون الگوبرداری از کشور خاصی ساخته است.

آصفری تصریح کرد: جمهوری اسلامی به دنبال جنگ افروزی با هیچ کشوری نیست و قطعا برگزاری این رزمایش‌ها در جهت آمادگی بیشتر نیروهای مسلح است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet