شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1399/06/21 14:23:00
سرویس استان ها
موسوی تاکید کرد:

حوزه صنعت در آذربایجان شرقی؛ ظرفیتی بالقوه جهت کسب درآمد سرشار

سخنگوی مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس با اشاره به ظرفیت سرمایه گذاری در حوزه خودرو و قطعه سازی در استان آذربایجان شرقی بر توجه ویژه دولت به این حوزه تاکید کرد.
حوزه صنعت در آذربایجان شرقی؛ ظرفیتی بالقوه جهت کسب درآمد سرشار سخنگوی مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس با اشاره به ظرفیت سرمایه گذاری در حوزه خودرو و قطعه سازی در استان آذربایجان شرقی بر توجه ویژه دولت به این حوزه تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101599523259.jpg حوزه,صنعت,در,آذربایجان,شرقی؛,ظرفیتی,بالقوه,جهت,کسب,درآمد,سرشار Icana

سیدعلی موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ با اشاره به ظرفیت سرمایه گذاری در حوزه خودرو و قطعه سازی در استان آذربایجان شرقی گفت: وجود شرکت هایی از جمله شرکت ایدم، تراکتورسازی و ماشین سازی نشان می دهد که این استان می تواند در این زمینه بسیار خوب و موفق عمل کرده و  می تواند زمینه سرمایه گذاری را به خوبی فراهم کند.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اینکه در آینده نزدیک وزیر پیشنهادی صمت به مجلس معرفی خواهد شد، لازم است که نمایندگان استان پیگیری های لازم را در خصوص ظرفیت سرمایه گذاری در حوزه خودرو و قطعه سازی در استان آذربایجان شرقی را انجام داده و قول های مساعد در این خصوص اتخاذ شود.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم افزود: لازم است استعداد های بالقوه در آذربایجان شرقی تبدیل به استعداد های بالفعل در حوزه صنعت شود و با توجه ویژه به این حوزه مشکلات بیکاری جوانان و اشتغال در استان مرتفع شده و سرمایه گذاران با میل و رغبت به دنبال سرمایه گذاری در این حوزه شود که به طور قطع زمینه توسعه استان را به خوبی فراهم خواهد کرد.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس یادآور شد: از دولت انتظار می رود با نگاه ویژه به ظرفیت های هر استان بتواند با استفاده از آن ظرفیت، بسیاری از مشکلات اقتصادی در کشور را مرتفع کند؛ بنابراین لازم است به حوزه صنعت در آذربایجان شرقی نگاه ویژه ای شود./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet