حلول ماه ربیع الاول
1399/06/31 22:02:00
سرویس سیاسی
عنابستانی با اشاره به عادی سازی روابط بحرین با رژیم صهیونیستی:

بحرین در حد و اندازه ای نیست که بخواهد در معادلات منطقه‌ای نقش ایفا کند

نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: کشورهایی نظیر امارات و بحرین فکر می‌کنند که اگر روابط خود را با اسرائیل عادی کنند می‌توانند در معادلات منطقه‌ای تاثیر خود را نشان دهند.
بحرین در حد و اندازه ای نیست که بخواهد در معادلات منطقه‌ای نقش ایفا کند نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: کشورهایی نظیر امارات و بحرین فکر می‌کنند که اگر روابط خود را با اسرائیل عادی کنند می‌توانند در معادلات منطقه‌ای تاثیر خود را نشان دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101593836878.jpg بحرین,در,حد,و,اندازه,ای,نیست,که,بخواهد,در,معادلات,منطقه‌ای,نقش,ایفا,کند Icana

علی‌اصغر عنابستانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به عادی‌سازی روابط بحرین با رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: همگان در جریان معامله قرن مشاهده کردند که رئیس‌جمهور آمریکا به نحوی  آن را در ساز و کرنا کرد تا به زعم خود به یک موفقیتی دست پیدا کند، اما در این رابطه با یک شکست جدی مواجه شد و نتواسنت از آن بهره‌برداری لازم را ببرد.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر هم فشارهایی روی کوتوله‌هایی همچون امارات و بحرین وارد می‌کند تا امتیازاتی از آنها بگیرد و متصور می‌شود با گره زدن روابط این کشورها با اسرائیل یک برگ برنده‌ای برای انتخابات آمریکا به دست خواهد آورد.

نماینده مردم سبزوار به اهداف آمریکا از انجام این کارها اشاره و تاکید کرد: هدف پشت صحنه و اصلی آمریکا باز کردن پای اسرائیل به منطقه بوده تا به زعم خود بتواند با این شیوه جلو نفوذ منطقه‌ای ایران را بگیرند.

این نماینده مردم در مجلس در ادامه افزود: قطعا؛ رژیم صهیونیستی با عادیسازی روابط با این کشورها نمی‌تواند قدرتی را برای خود دست و پا کند؛ چرا که این کشورها در حد و اندازی نیستند که بخواهند در معادلات منطقه‌ای نقش ایفا کنند.

عنابستانی تصریح کرد: سردمدارن امارات و بحرین باید بدانند که با این کارها نمی‌توانند به نفوذ سیاسی در منطقه دست پیدا کنند و بدون‌شک ضربات جبران ناپذیری را از مردم کشورشان متحمل خواهند شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet