هدر موبایل
1399/06/22 17:41:31
سرویس سیاسی
سلیمی با اشاره به اقدام بحرین در جهت عادی‌سازی روابط با اسرائیل:

آرمان فلسطین با خیانت‌ها به فراموشی سپرده نخواهد شد

عضو هئیت رئیسه مجلس گفت: کشورهای بحرین و امارات فکر می‌کنند با این اقدام خود می‌توانند در معادلات سیاسی نقش ایفا کنند، اما این‌ها باید بفهمند که کوچکتر از آن چیزی هستند که بخواهند در معادلات سیاسی نقش ایفا کنند.
آرمان فلسطین با خیانت‌ها به فراموشی سپرده نخواهد شد عضو هئیت رئیسه مجلس گفت: کشورهای بحرین و امارات فکر می‌کنند با این اقدام خود می‌توانند در معادلات سیاسی نقش ایفا کنند، اما این‌ها باید بفهمند که کوچکتر از آن چیزی هستند که بخواهند در معادلات سیاسی نقش ایفا کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903101017762878.jpg آرمان,فلسطین,با,خیانت‌ها,به,فراموشی,سپرده,نخواهد,شد Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اقدام بحرین در جهت عادی‌سازی روابط خود با اسرائیل اشاره کرد و گفت: کشورهای امارات و بحرین با این اقدام خود به جهان اسلام خیانت کردند، اما آرمان‌ فلسطین با این خیانت‌ها به فراموشی سپرده نخواهد شد.

وی در ادامه افزود: ملت‌های مسلمان این خیانت را غیر قابل جبران می‌دانند و هرگز آن را فراموش نمی‌کنند این‌ها باید بدانند فلسطین تا پایان برای فلسطینیان خواهد بود.

نماینده مردم محلات تاکید کرد: چگونه این کشورها ادعای مسلمانی دارند در حالی که ردپای چکمه‌های سربازان غاصب اسرائیل روی فرش‌های بیت‌الاقصی را مشاهده می‌کنند و باید پرسید واقعا نمی‌دانند که قبله نخست مسلمانان مورد تعرض دشمن اسلام واقع شده است؟

این نماینده مردم در مجلس تصریح کرد: غربی‌ها تابع محض آمریکایی‌ها شده‌اند آیا ترامپ باید برای آنها تصمیم‌گیری کند و این مسئله شرم‌آور نبوده که در پازل دشمنان اسلام بازی می‌کنند؛ قطعا این موضوع فراموش نخواهد شد.

سلیمی به اقدام بحرین در عادی‌سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی  اشاره و عنوان کرد: امارات و بحرین باید به این مسئله واقف باشند که اگر تصور می‌کنند با این خیانت‌ها می‌توانند آرمان فلسطین و جبهه مقاومت را مورد تعقیب خود قرار دهند این یک اشتباه استراتژیک است؛ زیرا بحرین و امارات کوچکتر از آن هستند که بخواهند در معادلات منطقه نقش ایفا کنند.

وی در ادامه افزود: اما چه خوب است که این‌ها بدانند در این امتحان رفوزه بیرون آمدند و البته مردم بحرین و امارات با این مسئله به شدت معترض هستند و این حاکمان چشم و گوش بسته هستند که به دنبال اینگنونه اقدامات پلید می‌روند و حتما هم شکست خواهند خورد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet