ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1399/06/29 17:48:11
سرویس سیاسی
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی:

وجود حزب برای پیشرفت کشور ضروریست

نماینده ادوار مجلس گفت: وجود حزب برای پیشرفت کشور ضروریست و قطعا احزب سالم هم فساد را می‌خشکاند، اما اینکه گفته شود حاکمیت حزبی داشته باشیم این موضوع میسر نخواهد بود.
وجود حزب برای پیشرفت کشور ضروریست نماینده ادوار مجلس گفت: وجود حزب برای پیشرفت کشور ضروریست و قطعا احزب سالم هم فساد را می‌خشکاند، اما اینکه گفته شود حاکمیت حزبی داشته باشیم این موضوع میسر نخواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201705103875466853.jpg وجود,حزب,برای,پیشرفت,کشور,ضروریست Icana

اسدالله بادامچی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه احزاب سالم می‌توانند در توسعه کشور نقش ایفا کنند، اظهار کرد: یک حزبی همچون موتلفه اسلامی که از سال 42 امام (ره) آن را تاسیس کردند و افرادی همچون شهید بهشتی، رجایی، لاجوردی و ... در این حزب فعالیت داشتند و به مسئولیت‌های کلانی هم در کشور رسیدند و البته در همه ابعاد نیز به صورت سالم مشغول به کار بودند  و تا به الان نیز که از عمر 60 ساله آن می‌گذرد هیچگونه رفتار ناشایستی در این حزب صورت نپذیرفته است.

وی در ادامه افزود: افرادی که می‌گویند نباید در کشور حزبی وجود داشته باشد در حقیقت نمی‌خواهند پیشرفت و توسعه در کشور صورت بپذیرد و این موضوع را نیز شهید بهشتی همان اوایل انقلاب فرمودند. 

این نماینده ادوار مجلس در ادامه افزود: در ایران حکومت حزبی به معنای اینکه 3 قوه همچون کشورهای آمریکا و فرانسه در اختیار حزب قرار بگیرند وجود ندارد و همین مقایسه ایران با کشورهای دیگر موجب می‌شود که افرادی بگویند ما در کشور حزب نداریم؛ لذا دولت حزبی و مجلس حزبی می‌تواند وجود داشته باشد، اما قوه قضائیه نمی‌تواند به صورت حزبی عمل کند؛ چرا که باید استقلال خود را حفظ کند./

 پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet