حلول ماه ربیع الاول
1399/06/27 12:08:00
سرویس سیاسی
ابوترابی:

بحرینی‌ها خیانت سران این رژیم در برقراری روابط با صهیونیست‌ها را برنمی‌تابند

عضو کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس معتقد است هر کشور منطقه که وارد روابط علنی با رژیم صهیونیستی شد، بدترین ضربه را از آنها دید.
بحرینی‌ها خیانت سران این رژیم در برقراری روابط با صهیونیست‌ها را برنمی‌تابند عضو کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس معتقد است هر کشور منطقه که وارد روابط علنی با رژیم صهیونیستی شد، بدترین ضربه را از آنها دید. https://cdn.icana.ir/d/019/201801102419181806.jpg بحرینی‌ها,خیانت,سران,این,رژیم,در,برقراری,روابط,با,صهیونیست‌ها,را,برنمی‌تابند Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن تقبیح اقدام سران رژیم بحرین در عادی سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی، گفت: این اقدام هیچ فایده ای به حال آنها نخواهد داشت.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: ذات اسرائیل غصب کردن است و تا زمانی که این روحیه را  دارند، کشورهایی که با آنها ارتباط برقرار می کنند روی خوش نخواهند دید.

وی افزود: تا کنون هر کشوری که با صهیونیست ها وارد روابط علنی شد، بدترین ضربه را از آنها دید.

ابوترابی در ادامه با بیان اینکه تفکر صهیونیست ها مانند تکفیری ها بوده و آنها دو لبه قیچی هستند، عنوان کرد: تروریسم آنها نوین است و تا زمانی که در جهان باشد، کسی روز خوش نخواهد دید.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: ملت بحرین، شیعه هستند و تصمیمات خائنانه سران خود را بر نمی‌تابند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet