ایام محرم 1398
1399/06/23 20:52:00
سرویس سیاسی
رئیس مجلس در پایان نشست سران 3 قوه

بار اجرای طرح ها بر دوش دولت است/ مجلس در 3 فرصت 100 روزه باقی مانده به دولت کمک می کند

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید براین که بار سنگین مسائل اجرایی بر دوش دولت است گفت: ما نیز در این مدت باقی مانده از دولت که به فرموده رهبر معظم انقلاب ۳ فرصت ۱۰۰ روزه است به دولت برای کاهش مشکلات و سروسامان دادن به مشکلات اقتصادی کمک می کنیم.
بار اجرای طرح ها بر دوش دولت است/ مجلس در 3 فرصت 100 روزه باقی مانده به دولت کمک می کند رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید براین که بار سنگین مسائل اجرایی بر دوش دولت است گفت: ما نیز در این مدت باقی مانده از دولت که به فرموده رهبر معظم انقلاب 3 فرصت 100 روزه است به دولت برای کاهش مشکلات و سروسامان دادن به مشکلات اقتصادی کمک می کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202009107301105036.jpg بار,اجرای,طرح,ها,بر,دوش,دولت,است/,مجلس,در,3,فرصت,100,روزه,باقی,مانده,به,دولت,کمک,می,کند Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر محمد باقر قالیباف که عصر امروز و پس از اولین جلسه سران قوا در مجلس یازدهم سخن می گفت، تاکید کرد که این نشست با اولویت مسائل اقتصادی که دغدغه اصلی مردم کشور و مناطق محروم و سربازان و مجاهدان عرصه تولید و کشاورزی است برگزار شد.
 
رئیس قوه مقننه با تاکید بر هماهنگی و همدلی و همراهی خوبی که درحوزه مسائل اقتصادی میان قوا شکل گرفته است گفت: مهم ترین دغدغه سران قوا حل مشکلات اقتصادی است و امیدواریم با تصمیم هایی که گرفته شد بتوانیم درحوزه بازار ارز و بورس و هدایت نقدینگی و سروسامان دادن به بازار کالا اقدامات خوبی انجام دهیم.
 
قالیباف تاکید کرد: البته دولت و رئیس جمهور بارسنگین اجرای این کار را بردوش دارد و حتما ما نیز در این فرصت باقی مانده از دولت که به فرموده رهبر انقلاب 3 صد روز پیش روی دولت است، تلاش می کنیم تا به دولت کمک کنیم تا تصمیم هایی که برای کاهش مشکلات مردم و سروسامان دادن مشکلات اقتصادی دارد را انجام دهد.
 
وی همچنین با اشاره به موضوعات منطقه ای که در این جلسه مطرح شد گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی به صورت اجباری در حال عادی سازی ارتباط این رژیم با کشورهای خلیج فارس هستند که این موضوع باعث ناامنی در منطقه خواهد شد که درباره این موضوع نیز مباحث خوبی در جلسه مطرح شد. /
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet