حلول ماه ربیع الاول
1399/06/30 16:14:35
سرویس سیاسی

راستینه: سیاست‌های ایالات متحده برگرفته از تغییر روسای جمهوری آمریکا نیست

نماینده مردم شهرکرد در مجلس گفت: برخی‌ها فکر می‌کنند با تغییر رئیس‌جمهور آمریکا سیاست‌های ایالات متحده در قبال کشورمان تغییر خواهد کرد، اما باید متوجه باشند که نه بایدن و نه شخص دیگری سیاست‌های خصمانه خود را در قبال ایران تغییر نمی‌دهند.
راستینه: سیاست‌های ایالات متحده برگرفته از تغییر روسای جمهوری آمریکا نیست نماینده مردم شهرکرد در مجلس گفت: برخی‌ها فکر می‌کنند با تغییر رئیس‌جمهور آمریکا سیاست‌های ایالات متحده در قبال کشورمان تغییر خواهد کرد، اما باید متوجه باشند که نه بایدن و نه شخص دیگری سیاست‌های خصمانه خود را در قبال ایران تغییر نمی‌دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102437999324.jpg راستینه:,سیاست‌های,ایالات,متحده,برگرفته,از,تغییر,روسای,جمهوری,آمریکا,نیست Icana

احمد راستینه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به یاداشت جو بایدن، نامزد دمکرات انتخابات آمریکا درباره ایران اشاره کرد و گفت: سیاست‌های ایالات متحده برگرفته از تغییر روسای جمهوری آمریکا نیست، بلکه سیاست‌های کاخ سفید مبتنی بر یک اتاق فکری برای توسعه سلطه طلبی و سلطه‌گری آنها طراحی شده است.

وی در ادامه افزود: هیچگونه اختلافی میان رفتارها و راهبردها دمکرات‌ها و جمهوریخواهان وجود ندارد و اختلاف فقط در سیاست‌های اعلامی و اعمالی آنهاست و تفاوت آن نیز این بوده که سیاست‌های اعمالی هر 2 طیف جمهوریخواه و دمکرات‌ها یکی بوده، اما سیاست‌های اعلامی آنها متفاوت است.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس به تصورات برخی از جریانات داخل کشور در رابطه با پیروزی جو بایدن اشاره و تاکید کرد: متاسفانه عده‌ای در داخل متصور می‌شوند که اگر فلان شخص یا بهمان فرد رئیس‌جمهور آمریکا شود راهبردش در قبال با ایران تغییر خواهد کرد، اما تاریخ سیاست آمریکا نشان می‌دهد که آنها از یک خط فکری مشخصی در توسعه سلطه و سیاست‌های استعماری خود بهره برده‌اند.

این نماینده مردم در ادامه افزود: برای جمهوری اسلامی هیچ اهمیتی ندارد که چه شخصی رئیس‌جمهور آمریکا شود؛ چرا که  ترامپ و بایدن با کشورهای ضد امریالیسم به ویژه انقلاب اسلامی مشکل دارند؛ زیرا جمهوری اسلامی توانسته آمریکا را در منطقه خاورمیانه با حمایت‌هایی از جبهه مقاومت به شدت زمین‌گیرکند و سیاست‌های سلطه‌طلبانه آمریکا برای تشکیل خاورمیانه جدید تا هژمونی رژیم صهیونیستی را با شکست مواجه کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet