خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/06/24 14:06:58
سرویس سیاسی
فرهنگی در تشریح نشست هیئت رئیسه مجلس؛

ماموریت کمیسیون‌ها برای بررسی طرح‌های اصلاح ساختار بودجه و تامین کالاهای اساسی

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: اولویت‌های کمیسیون‌های اقتصادی و برنامه و بودجه در نشست امروز صبح هیئت رئیسه تعیین و اعلام شد.
ماموریت کمیسیون‌ها برای بررسی طرح‌های اصلاح ساختار بودجه و تامین کالاهای اساسی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: اولویت‌های کمیسیون‌های اقتصادی و برنامه و بودجه در نشست امروز صبح هیئت رئیسه تعیین و اعلام شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007102352349072.jpg ماموریت,کمیسیون‌ها,برای,بررسی,طرح‌های,اصلاح,ساختار,بودجه,و,تامین,کالاهای,اساسی Icana

محمد حسین فرهنگی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز صبح هیئت رئیسه گفت: اولویت‌های کمیسیون‌های اقتصادی و برنامه، بودجه و محاسبات مجلس بررسی و برنامه‌هایی برای پیگیری این دو کمیسیون تعیین شد.

وی تصریح کرد: بحث اصلاح ساختار بودجه و تاثیرگذاری آن بر مسائل اقتصادی کشور بررسی و اعلام شد که این دو کمیسیون مسایل مرتبط با اصلاح ساختار بودجه را طی نشست‌ها خود با دولت بررسی کنند.

فرهنگی اظهار کرد: طرح تامین کالاهای اساسی برای اقشار مختلف هم در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اکنون این طرح یک فوریتی در حال بررسی در کمیسیون برنامه و بودجه است و قرار شد، جلسات کارشناسی با مسئولان دولتی درباره آن ادامه داشته باشد تا بعدا مصوبه مجلس مورد بررسی و تایید شورای نگهبان قرار بگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet