حلول ماه ربیع الاول
1399/07/07 10:27:29
سرویس سیاسی
ابوترابی:

دستاوردهای دفاعی کشورمان محصول تفکرات انقلابی است

نماینده مردم نجف آباد در مجلس گفت: پیشرفت‌های دفاعی و نظامی کشورمان حاصل تلاش‌های جریان انقلابی بوده و اگر دولتمردان هم در این ۷ سال اخیر وقت خود را صرف فعالسازی توانمندی‌های داخل کشور می‌کردند وضعیت اقتصادی مطلوب می‌شد.
دستاوردهای دفاعی کشورمان محصول تفکرات انقلابی است نماینده مردم نجف آباد در مجلس گفت: پیشرفت‌های دفاعی و نظامی کشورمان حاصل تلاش‌های جریان انقلابی بوده و اگر دولتمردان هم در این 7 سال اخیر وقت خود را صرف فعالسازی توانمندی‌های داخل کشور می‌کردند وضعیت اقتصادی مطلوب می‌شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201802104219829541.jpg دستاوردهای,دفاعی,کشورمان,محصول,تفکرات,انقلابی,است Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از سیاست خارجی دولت، گفت: متاسفانه دولتمردان در 7 سال اخیر به دنبال رابطه با غرب و آمریکا بودند و حتی می‌گفتند که راه حل مشکلات اقتصادی کشور کوتاه آمدن در مقابل این کشورهاست.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی افزود: همگان مشاهده کردند که در سال‌های اخیر دولتمردان همه وقت خود را صرف برجام کردند و هیچگونه منفعتی هم برای کشورمان به وجود نیاوردند و حتی این موضوع دلیلی شده تا دشمنان وقیح‌تر شوند.

این نماینده مردم در مجلس به تفکری که باعث شده تا کشورمان به دستاوردهای گوناگونی دست پیدا کند، اشاره و تاکید کرد: از ابتدای انقلاب تا به الان 2 تفکر انقلابی و لیبرال در کشورمان وجود داشته که پیشرفت‌های موشکی، هسته‌ای، دفاعی، دارویی و ... کشورمان محصول تفکرات انقلابی هستند؛ زیرا نگاهشان به فعالسازی ظرفیت‌های داخلی بوده و با همین نگاه به این تکنولوزی‌ها دست پیدا کردیم.

نماینده مردم نجف‌آباد در ادامه افزود: جریان لیبرال در این سالیان اخیر همیشه به دنبال کوتاه آمدن در برابرغرب بوده و تاکنون باید متوجه شده باشند که اگر در مقابل دشمن کرنش صورت بپذیرد،  قطعا دشمنان وقیح‌تر می شوند.

ابوترابی اظهار کرد: زمانی که آقای روحانی دولت را تحویل گرفتند دلار 3 هزار تومان بود، اما در حال حاضر دلار بیش از 26 هزار تومان و گرانی سرسام آور در مملکت بیداد می‌کند و دلیل همه این مشکلات هم نگاه به غرب بوده پس باید به این جریانات گوشزد کرد که به دنبال مغلطه کاری نباشید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet