حلول ماه ربیع الاول
1399/06/30 22:15:00
سرویس سیاسی
آزادیخواه:

عربستان زیر بار پذیرفتن پرداخت دیه شهدای منا نمی‌رود

نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: ما با جدیت به دنبال این هستیم که سعودی‌ها دیه شهدای منا را پرداخت کنند، اما آن ها زیر بار پرداخت دیه نمی‌روند.
عربستان زیر بار پذیرفتن پرداخت دیه شهدای منا نمی‌رود نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: ما با جدیت به دنبال این هستیم که سعودی‌ها دیه شهدای منا را پرداخت کنند، اما آن ها زیر بار پرداخت دیه نمی‌روند. https://cdn.icana.ir/d/019/201912109124719986.jpg عربستان,زیر,بار,پذیرفتن,پرداخت,دیه,شهدای,منا,نمی‌رود Icana

احد آزادیخواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به عدم پرداخت دیه شهدای منا اشاره کرد و گفت: سعودی‌ها رویکرد متمایزی را در رابطه با پرداخت دیه شهدای منا در پیش گرفتند.

وی در ادامه افزود: اما رویکرد جمهوری اسلامی رویکردی مطالبه گرایانه بوده و رهبر انقلاب هم این مسئله را از ما خواستند که دنبال کنیم و با جدیت هم پیگیر آن هستیم.

نماینده مردم ملایر تاکید کرد: در هرجایی که احساس شود می‌توان این گره را باز کرد ما پیگیر خواهیم شد که  دیه شهدای منا را بتوانیم دریافت کنیم.

این نماینده مردم در مجلس در ادامه افزود: سعودی‌ها تا به حال زیر بار پذیرفتن پرداخت دیه شهدا منا نرفتند و خود را در این مسئله  مقصر نمی‌دانند؛ لذا یک پارادوکسی از نظر مدیرت اتفاق افتاده است، اما در مجموع با جدیت پیگیر حل این موضوع خواهیم بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet