خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1399/06/28 10:22:00
سرویس سیاسی
کوچکی نژاد مطرح کرد

اسلام ستیزی دیرینه رسانه های غربی با حمایت صهیونیستی-آمریکایی/ رسانه‌های نظام سلطه بر طبل اسلام هراسی می کوبند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت:اسلام هراسی و اسلام ستیزی دیرینه رسانه های غربی با حمایت و هدایت صهیونیستی-آمریکایی انجام می شود.
اسلام ستیزی دیرینه رسانه های غربی با حمایت صهیونیستی-آمریکایی/ رسانه‌های نظام سلطه بر طبل اسلام هراسی می کوبند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت:اسلام هراسی و اسلام ستیزی دیرینه رسانه های غربی با حمایت و هدایت صهیونیستی-آمریکایی انجام می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201801104211988619.jpg اسلام,ستیزی,دیرینه,رسانه,های,غربی,با,حمایت صهیونیستی-آمریکایی/,رسانه‌های,نظام,سلطه,بر,طبل,اسلام,هراسی,می,کوبند Icana

جبار کوچکی نژاد درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با محکوم کردن اهانت به پیامبر(ص) از سوی نشریه فرانسوی شارلی ابدو ،گفت: تلاش سیاستمداران غرب با پیش قراولی آمریکا برای گسترش اسلام‌ستیزی به واقعیتی آشکار تبدیل شده است و قدرت‌های استکباری سعی می‌کنند؛اسلام‌هراسی را در دنیا توسعه دهند.

وی با اشاره به اینکه اسلام ستیزی و انحراف افکار دنیا از مهم‌ترین اهداف دشمنان در توهین به قرآن کریم و پیامبر (ص) است، تاکید کرد:اقدامات ضد اسلامی و افراطی گری به اسم اسلام با حمایت مالی و معنوی صهیونیست‌ها و دولت‌های غربی صورت می‌گیرد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد:توهین به مقدسات مردم دنیا و ارزش‌های اسلامی فعالیت رسانه‌های وابسته به صهیونیست‌ها است که در برهه‌های مختلف برای اهداف از پیش طراحی شده انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید:

عضومجمع نمایندگان استان گیلان، مطرح کرد:اسلام هراسی و اسلام ستیزی پیوسته و دیرینه رسانه های غربی با حمایت و هدایت صهیونیستی-آمریکایی انجام می شود و این نشان از نگرانی غرب برای گرایش مردم دنیا به مقدسات و اسلام و معنویت دارد.

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه رسانه‌های نظام سلطه بر طبل اسلام هراسی می کوبند،تاکید کرد: مقابله با پیروزی‌های جبهه مقاومت و گسترش اسلام از اهداف دشمنان محسوب می‌شود که با ابزارهای مختلف رسانه‌ای و غیر رسانه‌ای نمود و ظهور پیدا می‌کند.

کوچکی نژاد با بیان اینکه اقدام توهین‌آمیز نشریه فرانسوی "شارلی ابدو" در اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) را به شدت محکوم می‌کنیم، تصریح کرد:هتک حرمت به  قرآن کریم و پیامبر عظیم‌الشأن اسلام،هتک حرمت به تمام ارزش‌های الهی و آزادی‌خواهان جهان و نشانه درماندگی و ضعف دشمنان در مقابل اسلام‌خواهی مردم است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توطئه شوم آمریکایی-صهیونیستی همانند راهبردهای پیشین آنان راه به جایی نخواهد بردمطرح کرد: مسلمانان و مردم آزادی خواه جهان در پاسخ به این اقدامات ناخردانه و پرده درانه، باید موضعی قاطع در قبال دولت فرانسه اتخاذ کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet