حلول ماه ربیع الاول
1399/06/29 21:01:00
سرویس سیاسی
ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت مطرح کرد

اعلام آمادگی فراکسیون حقوق بشر مجلس برای همکاری با دانشجویان دغدغه‌مند

سخنگوی فراکسیون حقوق بشر مجلس با بیان اینکه از همکاری با نهادهای فعال حقوق بشر در دانشگاه‌ها استقبال می‌کنیم، گفت: علاقمندان به همکاری از طریق سایت و دفاتر نمایندگان، روابط عمومی مجلس و ارسال نامه می‌توانند نظرات خود را به فراکسیون منتقل کنند.
اعلام آمادگی فراکسیون حقوق بشر مجلس برای همکاری با دانشجویان دغدغه‌مند سخنگوی فراکسیون حقوق بشر مجلس با بیان اینکه از همکاری با نهادهای فعال حقوق بشر در دانشگاه‌ها استقبال می‌کنیم، گفت: علاقمندان به همکاری از طریق سایت و دفاتر نمایندگان، روابط عمومی مجلس و ارسال نامه می‌توانند نظرات خود را به فراکسیون منتقل کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201802104486281030.jpg اعلام,آمادگی,فراکسیون,حقوق,بشر,مجلس,برای,همکاری,با,دانشجویان,دغدغه‌مند Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص فعالیت و برنامه‌های فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی، گفت: فراکسیون حقوق بشر در دوره جدید با نهادهای حقوق بشری، معاونت حقوق بشر قوه قضائیه  همکاری خواهد داشت.

سخنگوی فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی با اشاره به تمایل فراکسیون حقوق بشر با نهادها و دانشجویان فعال در این حوزه، بیان کرد: به شدت از همکاری با نهادهای فعال حقوق بشر در دانشگاه‌ها استقبال می‌کنیم.

ی با بیان اینکه دانشجویانی که علاقمند به موضوعات حقوق بشری هستند، اگر طرح و پیشنهادی دارند از آن‌ها استقبال می‌کنیم، افزود: علاقمندان به همکاری از طریق سایت و دفاتر نمایندگان، روابط عمومی مجلس و ارسال نامه می‌توانند نظرات خود را به فراکسیون حقوق بشر منتقل کنند تا با آن‌ها همکاری کنیم.

لازم به ذکر است، فراکسیون حقوق بشر یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با 59 عضو تشکیل شده است. محمد سرگزی به عنوان رئیس، ابراهیم رضایی نایب رئیس، فرهاد طهماسبی دبیر اول، ملک فاضلی دبیر دوم و ابوالفضل سخنگوی فراکسیون حقوق بشر و حقوق شهروندی مجلس را بر عهده دارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet