حلول ماه ربیع الاول
1399/06/31 21:13:00
سرویس سیاسی
موسوی با اشاره به بیانیه اتحادیه اروپا در خصوص مسائل داخلی ایران:

اقدامات مداخله‌جویانه اتحادیه اروپا هیچ‌گونه مبنای حقوقی ندارد/ غربی‌ها به دنبال سیاسی‌کاری هستند

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس گفت: بیانیه اخیر اتحادیه اروپا در رابطه با مسائل داخلی کشورمان از هیچ ارزش خاصی برخورد نبوده و البته مبنای حقوقی هم ندارد؛ فلذا این‌ها با طرح چنین موضوعاتی به دنبال سیاسی‌کاری هستند.
اقدامات مداخله‌جویانه اتحادیه اروپا هیچ‌گونه مبنای حقوقی ندارد/ غربی‌ها به دنبال سیاسی‌کاری هستند نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس گفت: بیانیه اخیر اتحادیه اروپا در رابطه با مسائل داخلی کشورمان از هیچ ارزش خاصی برخورد نبوده و البته مبنای حقوقی هم ندارد؛ فلذا این‌ها با طرح چنین موضوعاتی به دنبال سیاسی‌کاری هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101074022274.jpg اقدامات,مداخله‌جویانه,اتحادیه,اروپا,هیچ‌گونه,مبنای,حقوقی,ندارد/,غربی‌ها,به,دنبال,سیاسی‌کاری,هستند Icana

سید نظام‌الدین موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به بیانیه مداخله‌جویانه اتحادیه اروپا در خصوص مسائل جمهوری اسلامی، اشاره کرد و گفت: اقدامات مداخله‌جویانه آمریکا و اروپایی‌ها در خصوص مسائل داخی کشورمان مسبوق به سابقه بوده و همواره این مواضع به بهانه‌های گوناگون که البته هیچ‌گونه مبنای حقوقی هم ندارند وجود داشته است.

وی در ادامه افزود: کشورهای اروپایی با این اقدامات بیشتر به دنبال سیاسی‌کاری هستند و به سبب اینکه جمهوری اسلامی را تحت فشارهای خودشان قرار دهند دست به چنین اقداماتی می‌زنند و ناگفته نماند که طرح چنین مسائلی برای ما نیز اهمیت خاصی ندارند.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس تاکید کرد: دولت‌های اروپایی و آمریکا جز کشورهایی محسوب می‌شوند که نقض کننده حقوق بشر هستند و در بسیاری از موارد نیز به ویژه جنگ تحمیلی با حمایت‌هایشان از صدام و ... این مسئله مبرهن بوده؛ فلذا صحبت‌های این کشورها در رابطه با حقوق بشر برخورد دوگانه، دروغین و سیاسی‌کاری است.

این نماینده مردم در مجلس تصریح کرد: دستگاه قضایی جمهوری اسلامی طبق رویکردهای خود که روشن و آشکار هم هستند در مسائل گوناگون اقدامات خود را انجام می‌دهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet