اربعین حسینی
1399/06/25 15:42:00
سرویس استان ها
نشست مشترک سنگدوینی با معاون وزیر راه و شهرسازی

مطالبات بخش حمل و نقل جاده ای استان گرگان محقق شود

نماینده مردم در مجلس بابیان اینکه مطالبات بخش حمل و نقل جاده ای استان گرگان  محقق شود،گفت: توجه ویژه به توسعه راه‌های مواصلاتی و جاده ای در استان گلستان  جز ضروریات  است بنابراین انتظار داریم، رویکرد ویژه برای اجرای پروژه های عمرانی در دستور کارقرار بگیرد.
مطالبات بخش حمل و نقل جاده ای استان گرگان محقق شود نماینده مردم در مجلس بابیان اینکه مطالبات بخش حمل و نقل جاده ای استان گرگان  محقق شود،گفت: توجه ویژه به توسعه راه‌های مواصلاتی و جاده ای در استان گلستان  جز ضروریات  است بنابراین انتظار داریم، رویکرد ویژه برای اجرای پروژه های عمرانی در دستور کارقرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006108898576056.jpg مطالبات,بخش,حمل,و,نقل,جاده,ای,استان,گرگان محقق,شود Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، نشست مشترک سنگدوینی نماینده مردم گرگان و آق قلا با حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور برگزار شد و در این جلسه سنگدوینی ضمن بیان مطالبات بخش حمل و نقل جاده ای استان به لزوم توجه ویژه به این امر تأکید کردند.

 نماینده مردم گرگان  و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی از مسائل و مشکلات حوزه راهداری، خواستار تکمیل پروژه کمربندی  گرگان در قطعه اول به خصوص اتمام عملیات اجرایی روشنایی و ایمن سازی کمربندی و تسریع در روند آغاز به کار قطعه دوم کمربندی گرگان شدند.

 سنگدوینی رئیس کمیته گاز و پتروشیمی کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر توجه ویژه به بحث نوسازی ناوگان راهداری تصریح کرد: اجرای طرح تعریض و روکش آسفالت جاده آق قلا به  نبارالوم، احداث دوربرگردان های ایمن در حوزه محورهای مواصلاتی گرگان، توجه ویژه به محور گرگان-شاهرود (مسیر توسکستان) از مطالبات اصلی بخش حمل و نقل جاده ای در حوزه انتخابیه می باشد.

 عضو کمیسیون انرژی مجلس  بابیان اینکه بیان اینکه مطالبات بخش حمل و نقل جاده ای استان گرگان  محقق شود یادآور شد: توجه ویژه به  راه های مواصلاتی و جادهای در استان گلستان  جز ضروریات  توسعه اقتصادی در این حوزه انتخابیه تلقی می شود بنابراین انتظار داریم در اجرای  پروژه های  عمرانی  توجه ویژه در دستور کار قرار بگیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet