ایام محرم 1398
1399/06/25 22:59:01
سرویس سیاسی
حدادی خبر داد

اتمام بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در کمیسیون شوراها

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از اتمام بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری در این کمیسیون خبر داد.
اتمام بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در کمیسیون شوراها سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از اتمام بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری در این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006108227273347.jpg اتمام,بررسی,طرح,اصلاح,قانون,انتخابات,ریاست,جمهوری,در,کمیسیون,شوراها Icana

علی حدادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست امروز کمیسیون امور دخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: در این نشست بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری به اتمام رسید و از هفته آینده بررسی اصلاحات قانون انتخابات شوراهای شهر و روستا در دستور کار کمیسیون قرار می گیرد.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس ادامه داد: با اتمام بررسی اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری، این طرح برای بررسی و تصویب نهایی در صحن به هیات رییسه مجلس ارسال شد و بر اساس نوبت دهی در دستور کار صحن دعلنی قرار خواهد گرفت.

وی توضیح داد: در نشست امروز کمیسیون بازنگری کلی بر روی موارد اصلاحی صورت گرفت و برخی اصلاحات و ویرایش ها برای رفع نگرانی هایی که به کمیسیون منعکس شده بود اعمال شد.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با اشاره به جزییات گفت: تغییراتی در مصداق رجال سیاسی اعمال شد اما سن کاندیدای ریاست جمهوری حداقل 45 و حداکثر 75  و شرط مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد تغییر پیدا نکرد. جزییات بیشتر این تغییرات پس از ویرایش نهایی رسانه ای خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet