ایام محرم 1398
1399/06/25 18:10:15
سرویس اقتصادی
حاجی‌بابایی تشریح کرد؛

جمع‌بندی طرح تامین کالاهای اساسی در کمیسیون بودجه/ بررسی برنامه‌های دیوان محاسبات با حضور بذرپاش

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: رئیس دیوان محاسبات کل کشور امروز برای ارائه گزارشی از عملکرد و برنامه‌های آینده دیوان در نشست حضور یافت.
جمع‌بندی طرح تامین کالاهای اساسی در کمیسیون بودجه/ بررسی برنامه‌های دیوان محاسبات با حضور بذرپاش رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: رئیس دیوان محاسبات کل کشور امروز برای ارائه گزارشی از عملکرد و برنامه‌های آینده دیوان در نشست حضور یافت. https://cdn.icana.ir/d/019/201908105441398866.jpg جمع‌بندی,طرح,تامین,کالاهای,اساسی,در,کمیسیون,بودجه/,بررسی,برنامه‌های,دیوان,محاسبات,با,حضور,بذرپاش Icana

حمیدرضا حاجی‌بابایی رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به نشست امروز عصر کمیسیون متبوع خود گفت: بذرپاش رئیس دیوان محاسبات کل کشور برای ارائه گزارشی از عملکرد و برنامه‌های آینده دیوان در نشست امروز حضور یافت.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه گزارش خوبی در این جلسه ارائه و قرار شد، ما بزودی نشستی را در محل دیوان محاسبات داشته باشیم، افزود: کمیسیون برنامه و بودجه تلاش دارد تا با ادامه مباحث به یک جمع‌بندی مشترک برای پویایی بیشتر دیوان مطابق با قانون و قانون اساسی برسد.

وی تصریح کرد: اردکانیان وزیر نیرو در ادامه جلسه برای پاسخگویی به سوال رحمت‌الله نوروزی نماینده مردم علی‌آباد کتول درباره مشکلات آب و فاضلاب استان گلستان در جلسه حضور یافت.

حاجی‌بابایی تاکید کرد: بعد از پاسخ‌های وزیر قرار شد، اردکانیان طی یک فرصت یک ماهه این مسائل را مورد بررسی قرار داده و گزارش آن را به کمیسیون برنامه و بودجه ارائه کند.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اینکه در جلسه امروز طرح تامین کالاهای اساسی هم بررسی شد، گفت: کمیسیون تاکنون حدود 20 جلسه درباره این طرح با حضور کارشناسان و مسئولان بحث و بررسی انجام داده است و امروز بعد از اصلاحات جزئی به جمع‌بندی رسیدیم.

وی تصریح کرد: پیش بینی می شود هفته آینده طرح تامین کالاهای اساسی برای بررسی و تصویب به صحن علنی ارائه شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet