خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/06/25 18:43:49
سرویس اقتصادی
اکبری تالارپشتی مطرح کرد

ایفای نقش 25 درصدی بخش تعاون در اقتصاد با ساماندهی بخش تعاون

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: اگر بخش تعاون ساماندهی شود، ماموریتی که قانون اساسی به آن واگذار کرده مبنی بر ایفای نقش ۲۵ درصدی در اقتصاد کشور اجرایی می‌شود.
ایفای نقش 25 درصدی بخش تعاون در اقتصاد با ساماندهی بخش تعاون رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: اگر بخش تعاون ساماندهی شود، ماموریتی که قانون اساسی به آن واگذار کرده مبنی بر ایفای نقش 25 درصدی در اقتصاد کشور اجرایی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202008107894941937.jpg ایفای,نقش,25,درصدی,بخش,تعاون,در,اقتصاد,با,ساماندهی,بخش,تعاون Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عزت الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی پس از نشست کمیسیون متبوعش، گفت: آقای شریعتمداری گزارشی از عملکرد وزارتخانه متبوعش ارائه کرد؛ اگر بخش تعاون ساماندهی شود، ماموریتی که قانون اساسی به آن واگذار کرده مبنی بر ایفای نقش 25 درصدی در اقتصاد کشور اجرایی می‌شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود:‌ با شناختی که من از این وزارتخانه داشتم، نسبت به اقدامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوشبین نبودم اما با گزارشی که آقای شریعتمداری و معاونان وی در کمیسیون صنایع ارائه کرد، این گزارش را مناسب دیده و چشم انداز خوبی ترسیم شد.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس اضافه کرد: مجلس آمادگی دارد تا موانع قانونی پیش روی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را سریع‌تر برطرف کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet