ایام محرم 1398
1399/06/25 21:06:33
سرویس سیاسی
عمویی در تشریح نشست امروز کمیسیون امنیت ملی مجلس:

طرح سوال نماینده زابل درباره وضعیت مرزنشینان از وزیر کشور/ موضوع سوال جهت بررسی بیشتر به کمیته مرز ارجاع شد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از طرح سوال نماینده زابل از وزیر کشور در نشست امروز کمیسیون خبر داد و گفت: موضوع سوال در ارتباط با وضعیت مرزها و زندگی مرزنشینان بود و جهت بررسی بیشتر به کمیته مرز کمیسیون ارجاع شد.
طرح سوال نماینده زابل درباره وضعیت مرزنشینان از وزیر کشور/ موضوع سوال جهت بررسی بیشتر به کمیته مرز ارجاع شد سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از طرح سوال نماینده زابل از وزیر کشور در نشست امروز کمیسیون خبر داد و گفت: موضوع سوال در ارتباط با وضعیت مرزها و زندگی مرزنشینان بود و جهت بررسی بیشتر به کمیته مرز کمیسیون ارجاع شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005102456166177.jpg طرح,سوال,نماینده,زابل,درباره,وضعیت,مرزنشینان,از,وزیر,کشور/,موضوع,سوال,جهت,بررسی,بیشتر,به,کمیته,مرز,ارجاع,شد Icana

ابوالفضل عمویی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در توضیح نشست امروز سه‌شنبه 25 شهریور ماه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: جلسه امروز کمیسیون با حضور وزیر کشور برگزار شد. در این جلسه آقای رحمانی فضلی گزارشی درباره مسائل و شرایط امنیتی کشور و موضوعات مرتبط با این حوزه ارایه کرد، نمایندگان نیز در ادامه دغدغه‌ها و مشکلات مرتبط با فعالیت وزارت کشور و مباحث امنیتی را مطرح کردند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی افزود: در ادامه این نشست سوال آقای دهمرده نماینده مردم زابل از وزیر کشور مطرح شد، محور این سوال مباحث مرزی و اقدامات لازم از جانب وزارت کشور جهت کمک به مرزنشینان در اقصی نقاط کشور از جمله سیستان و بلوچستان بود که وزیر کشور در این زمینه توضیحاتی را ارایه کرد.

عمویی ادامه داد: در نهایت مقرر شد سوال نماینده زابل جهت بررسی بیشتر در کمیته مرز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس پیگیری و سپس درباره نحوه رسیدگی به سوال این نماینده تصمیم گیری شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet