حلول ماه ربیع الاول
1399/06/28 12:24:10
سرویس فرهنگی
قادری مطرح کرد

مجلس پیگیر اعمال و اجرای مدرک دوم فرهنگیان

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به رفع ایرادات شورای نگهبان در رابطه با مصوبات مربوط به اعمال مدرک دوم فرهنگیان، اظهار کرد: مجلس پیگیر اعمال و اجرای این قانون برای فرهنگیان خواهد بود.
مجلس پیگیر اعمال و اجرای مدرک دوم فرهنگیان عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به رفع ایرادات شورای نگهبان در رابطه با مصوبات مربوط به اعمال مدرک دوم فرهنگیان، اظهار کرد: مجلس پیگیر اعمال و اجرای این قانون برای فرهنگیان خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006103939864002.jpg مجلس,پیگیر,اعمال,و,اجرای,مدرک,دوم,فرهنگیان Icana

جعفر قادری در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اصلاحیه‌ای که مجلس در رابطه با اصلاح قانون بودجه برای اعمال مدرک دوم فرهنگیان داشت، اظهار کرد: شورای نگهبان به این مصوبه بودجه 99 با توجه ایراد اصل ۷۵ قانون اساسی ایراد گرفته بود که این ایراد در کمیسیون بودجه و صحن علنی مجلس برطرف شد.

نماینده مردم شیراز در مجلس ادامه داد: با تلاش نمایندگان در کمیسیون بودجه و کمیسیون آموزش مجلس، در قانون بودجه سال ۹۹ مبلغ ۵۰ میلیارد تومان بابت اجرای مدارک تحصیلی فرهنگیان پیش بینی شده که با رفع ایراد اصل 75 قانون اساسی، این مصوبه به مرحله اجرا نزدیک تر شد.

وی اظهار امیدواری کرد که با رفع ایرادات مد نظر شورای نگهبان، این مصوبه هرچه زودتر مورد تأیید شورا قرار گیرد و برای اجرای به دستگاه‌های اجرای از جمله وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شود.

 

جعفر قادری

 

 فرهنگیان در رابطه با اعمال مدرک دوم خود نگرانی نداشته باشند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با یادآوری اینکه مجلس پیگیر اعمال و اجرای این قانون است، اضافه کرد: فرهنگیان در رابطه با اعمال مدرک دوم خود نگرانی نداشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet