شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/06/26 10:44:38
سرویس اقتصادی
عسکری:

دولت مکلف به خرید تضمینی تمامی محصولات کشاورزی شود

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: با توجه به افزایش قیمت کودهای شیمیایی فسفاته و پتاسه تعیین نرخ ۴ هزار و ۶۰۰ تومانی گندم متناسب با هزینه تولید است، امیدواریم دولت مکلف به خرید تضمینی تمامی محصولات کشاورزی شود.
دولت مکلف به خرید تضمینی تمامی محصولات کشاورزی شود نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: با توجه به افزایش قیمت کودهای شیمیایی فسفاته و پتاسه تعیین نرخ 4 هزار و 600 تومانی گندم متناسب با هزینه تولید است، امیدواریم دولت مکلف به خرید تضمینی تمامی محصولات کشاورزی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106845510211.jpg دولت,مکلف,به,خرید,تضمینی,تمامی,محصولات,کشاورزی,شود Icana

محمد جواد عسکری نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت:طرح دو فوریتی خرید تضمینی محصولات اساسی کشاورزی، به تصویب رسیده است که اقدام مناسبی در راستای حمایت از بخش کشاورزی است.

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت قصد داشت قیمت خرید تضمینی گندم را 3 هزار و 200 تومان تعیین کند، عنوان کرد: با توجه به نیاز کشور به غلات در سال آینده، تعیین نرخ خرید تضمینی 4 هزار و 600 تومانی گندم موجب تشویق کشاورزان می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با انجام اصلاحاتی در تعیین نرخ خرید تضمینی محصولات کشاورزی می‌توانیم بیش از نیاز کشور گندم تولید کنیم، ادامه داد: تولید بیش از نیاز گندم و سایر محصولات کشاورزی تحریم‌ها را در زمینه غذا را خنثی می‌کند.

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امیدواریم دولت در زمینه افزایش قیمت خرید تضمینی گندم همکاری لازم را داشته باشد، تصریح کرد: با توجه به افزایش قیمت کودهای شیمیایی فسفاته و پتاسه تعیین نرخ 4 هزار و 600 تومانی گندم متناسب با هزینه تولید است، امیدواریم دولت مکلف به خرید تضمینی تمامی محصولات کشاورزی شود./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet