حلول ماه ربیع الاول
1399/06/27 08:10:00
سرویس سیاسی
مالکی با اشاره به تهدید کشورمان از سوی ترامپ:

یاوه‌گویی‌های ترامپ علیه کشورمان جنبه تبلیغاتی دارد/ جمهوری اسلامی در برابر تهدیدهای دشمنان ایستادگی خواهد کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: یاوه‌گویی‌ها ترامپ علیه کشورمان بیشتر مصرف داخلی برای انتخابات آمریکا دارد و البته آمریکایی‌ها هم می‌دانند که توان رویارویی با جمهوری اسلامی را ندارند.
یاوه‌گویی‌های ترامپ علیه کشورمان جنبه تبلیغاتی دارد/ جمهوری اسلامی در برابر تهدیدهای دشمنان ایستادگی خواهد کرد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: یاوه‌گویی‌ها ترامپ علیه کشورمان بیشتر مصرف داخلی برای انتخابات آمریکا دارد و البته آمریکایی‌ها هم می‌دانند که توان رویارویی با جمهوری اسلامی را ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006100160285844.jpg یاوه‌گویی‌های,ترامپ,علیه,کشورمان,جنبه,تبلیغاتی,دارد/,جمهوری,اسلامی,در,برابر,تهدیدهای,دشمنان,ایستادگی,خواهد,کرد Icana

فداحسین مالکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تهدید نظامی کشورمان از سوی ترامپ اشاره کرد و گفت: مردم ایران با یاوه گویی‌های سردمداران آمریکا که در این40 سال اخیر عیله کشورمان داشته‌اند آشنایی کافی را دارند و هر زمانی که این ها به ترمیم اعتبار از دست رفته‌شان نیازمند شوند به سراغ سخنان ناشیانه‌ای علیه جمهوری اسلامی می‌روند.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: ترامپ در آستانه انتخابات دست به هر حربه‌ای می‌زند تا بتواند سبد رای خود را پر کند؛ بنابراین الان هم متمسک به تهدید و ارعاب علیه کشورمان شده تا از این طریق کرسی ریاست‌جمهوری را برای خود کسب کند.

نماینده مردم زاهدان تصریح کرد: آمریکایی‌ها می‌بایست در این سالیان گذشته متوجه راهبردهای جمهوری اسلامی شده باشند؛ زیرا ما ملت مقاوم و استواری هستیم و در برابر یاوه‌گویی‌های دشمنان اسلام و انقلاب ایستادگی خواهیم کرد و متذکر می‌شویم دست به هر اقدام نابخردانه‌ای بزنند با واکنش قاطع جمهوری اسلامی مواجه خواهند شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet