ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1399/06/26 21:53:00
سرویس سیاسی
فیروزی تاکید کرد

استعمارنو در انتظار بحرین و امارات

نماینده مردم فسا درمجلس گفت: پیوند شیوخ کاخ نشین عرب با رژیم صهیونیستی، به اشغال و استعمار نو برای این کشورها تبدیل می شود.
استعمارنو در انتظار بحرین و امارات نماینده مردم فسا درمجلس گفت: پیوند شیوخ کاخ نشین عرب با رژیم صهیونیستی، به اشغال و استعمار نو برای این کشورها تبدیل می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201811100036625476.jpg استعمارنو,در,انتظار,بحرین,و,امارات Icana

حجت اله فیروزی  درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درواکنش به امضای توافق عادی سازی روابط میان رژیم صهیونیستی و امارات متحده عربی و بحرین  در کاخ سفید، گفت: پیوندهای شیوخ کاخ نشین عرب با رژیم صهیونیستی که اخیرا امارات متحده عربی و بحرین آن را آشکار و رسمی کرده اند، به اشغال و استعمار نویی برای این کشورها تبدیل می شود.

وی با اشاره به طرح آمریکایی-صهیونیستی"معامله قرن" افزود: تلاش دولت های مرتجع عربی در عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس نشانه آشکار نیات شوم و پلید آنها برای به سرانجام رساندن پروژه اسلام زدایی از خاورمیانه است.

بیشتر بخوانید:

حاکمان بی‌تدبیر امارات و بحرین جاده صاف‌کن طرح‌های صهیونیستی در منطقه نباشند

 

نماینده مردم فسا درمجلس با اشاره به تظاهرات و راهپیمایی ها در سطح جهان در مقابل این توافقات از جمله از سوی مردم بحرین،مطرح کرد: سازش بحرین و امارات با رژیم کودک کش صهیونیستی به معنای پذیرش این رژیم نزد امت اسلام و جوامع مسلمان و آزادی خواهان جهان  نیست.

فیروزی با بیان اینکه توافق خیانت بار حکام مرتجع عربی اسرائیل را به محو شدن و نابودی نزدیک تر می کند،تاکید کرد:امضای توافقنامه‌های سازش با رژیم صهیونیستی یک جنایت تاریخی است که حقوق ملت فلسطین را پایمال می‌کند.

عضو مجمع نمایندگان استان فارس ادامه داد: آمریکا راهکار تداوم غارت سرمایه کشورهای اسلامی را پیوند دادن رژیم های مستبدعربی را با رژیم اشغال‌گر صهیونیستی می داند.

سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فلسطین همچنان مسئله اول جهان اسلام است، تصریح کرد:کشورهای اسلامی همچنان با قدرت باید مسئله احقاق حقوق ملت فلسطین و آزادی سرزمین های اشغالی را به عنوان مسئله اول جهان اسلام پیگیری کنند.

 به گزارش خانه ملت؛مقامات بحرین،امارات متحده عربی، رژیم صهیونیستی و آمریکا  طی مراسمی در کاخ سفید توافقنامه سازش موسوم به "توافقنامه صلح آبراهام" را امضا کردند. هدف از امضای این توافقنامه، عادی سازی روابط با تل آویو است.در این مراسم، "دونالد ترامپ" رئیس جمهور آمریکا به همراه "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی و وزرای خارجه امارات و بحرین شرکت داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet