حلول ماه ربیع الاول
1399/06/29 09:52:33
سرویس اقتصادی
کوچکی‌نژاد خبر داد؛

گزارش طرح تامین کالاهای اساسی هفته آینده در صحن ارائه می‌شود

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از ارسال گزارش طرح تامین کالاهای اساسی طی هفته آینده به صحن علنی مجلس برای بررسی خبر داد و گفت: ۳۱ هزار میلیارد تومان بودجه برای اجرای طرح در نظر گرفته شده است.
گزارش طرح تامین کالاهای اساسی هفته آینده در صحن ارائه می‌شود عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از ارسال گزارش طرح تامین کالاهای اساسی طی هفته آینده به صحن علنی مجلس برای بررسی خبر داد و گفت: ۳۱ هزار میلیارد تومان بودجه برای اجرای طرح در نظر گرفته شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201712104041871021.jpg گزارش,طرح,تامین,کالاهای,اساسی,هفته,آینده,در,صحن,ارائه,می‌شود Icana

جبار کوچکی‌نژاد عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در‌ گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بررسی طرح تامین کالاهای اساسی در این کمیسیون گفت: بررسی این طرح بعد از برگزاری جلسات متعدد به اتمام رسیده و گزارش آن هفته آینده به صحن علنی مجلس ارائه خواهد شد.

وی با بیان اینکه ۶۰ میلیون نفر مشمول این طرح می‌شوند، ادامه داد: حدود ۳۱ هزار میلیارد تومان برای اجرای طرح تامین کالاهای اساسی از محل تبصره ۲ و ۱۴ با موافقت دولت در نظر گرفته شده است، بنابراین مشکلی هم از نظر اصل ۷۵ قانون اساسی و بار مالی ندارد و امیدواریم بعد از تصویب به تایید شورای نگهبان برسد. به موجب این طرح 60 میلیون نفر ماهیانه مبلغی دریافت می کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس بیان کرد: این مبلغ در کارت بانکی اشخاص واریز می‌شود اما قابل برداشت نیست و افراد می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌ها کالاهای اساسی مانند روغن، مرغ، گوشت و ... را که توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام می‌شود، خریداری کنند‌.

کوچکی‌نژاد اظهار کرد: این طرح در صورت تصویب نهایی طی ۶ ماه باقی مانده تا پایان سال اجرا می‌شود و بعد از آن هم با درج در بودجه سالانه در سال‌های بعد اجرا خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet