خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1399/06/30 18:39:00
سرویس سیاسی
احمدی با اشاره به هفته دفاع مقدس:

ملت ایران فرزندان خود را در نیروهای مسلح با فرهنگ عاشورایی تربیت کرده اند

نماینده مردم کنگان، دیر و جم در مجلس گفت:نیروهای مسلح کارآزموده امروز قدرتمندتر از گذشته امنیت ایران اسلامی و امنیت منطقه را برقرار کرده اند.
ملت ایران فرزندان خود را در نیروهای مسلح با فرهنگ عاشورایی تربیت کرده اند نماینده مردم کنگان، دیر و جم در مجلس گفت:نیروهای مسلح کارآزموده امروز قدرتمندتر از گذشته امنیت ایران اسلامی و امنیت منطقه را برقرار کرده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005100533854556.jpg ملت,ایران,فرزندان,خود,را,در,نیروهای,مسلح,با,فرهنگ,عاشورایی,تربیت,کرده,اند Icana

موسی احمدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به سالروز حادثه تروریستی رژه نیروهای مسلح در شهر اهواز که 31 شهریورماه همزمان با آغاز بزرگداشت هفته دفاع مقدس صورت گرفت، گفت: حادثه تروریستی در رژه نیروهای مسلح در اهواز باردیگر نشان داد مردم ایران قربانی تروریسم بوده اند.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:در شرایط آغاز انقلاب اسلامی که ملت ایران پس از 50 سال دیکتاتوری پهلوی را با انقلاب شکوهمند درهم پیچید و تاروپود این حکومت دست نشانده آمریکا را از بین برد؛صدام به ایران حمله ای همه جانبه کرد.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس با بیان اینکه صدام تصور می کرد پس از انقلاب اسلامی،نیروهای مسلح دچار بهم ریختگی شده است،تاکید کرد: درطول دفاع مقدس همه نیروهای مسلح ؛ارتش فداکار و سپاه سلحشور و بسیج جان برکف چه صحنه های شورانگیز عاشورایی را خلق کردند و نگذاشتند یک وجب از خاک کشور به دست صدام متجاوز برسد.

احمدی بااشاره به حادثه تروریستی رژه نیروهای مسلح در اهواز تاکید کرد:این حادثه تروریستی نشان داد دشمنان همچنان از پایداری و ایستادگی مردم در دفاع از کشورشان،کینه به دل دارند.

نماینده مردم کنگان،دیر و جم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت و پشتیبانی غرب از صدام و جنگی که به ما تحمیل کردند،مطرح کرد: امروز دشمنان نه با سلاح گرم بلکه با سلاح نفاق، دروغ و تحریم به ما حمله کرده اند و می خواهند ملت را از دستاورد های نظام دلسرد کرده و خون هایی که در جنگ تحمیلی نثار شد،فراموش شود.

وی با بیان اینکه مردم ایران فرزندان رشید خود را با فرهنگ عاشورایی و ایثار و شهادت تربیت کرده اند،خاطرنشان کرد:نیروهای مسلح کارآزموده امروز قدرتمندتر از گذشته امنیت ایران اسلامی و امنیت منطقه را برقرار کرده اند.

عضومجمع نمایندگان استان بوشهر با بیان اینکه نیروهای مسلح سرمایه بزرگ ملی برای ملت ایران و سرمایه ای ارزشمند برای امنیت منطقه است،تصریح کرد: کشور ما  خواستار امنیت در منطقه بوده و کشورهای منطقه باید قدر نیروهای مسلح ایران را که مدافع امنیت منطقه‌اند، بدانند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet