انتخابات ریاست جمهوری
1399/06/29 16:08:08
سرویس سیاسی
زارع با تاکید بر این کهجفای حاکمان عربی منطقه بر قدرت مقاومت تأثیری نمی گذارد، مطرح کرد:

نمایش سازش امارات و بحرین با تل آویو تبلیغات انتخاباتی برای ترامپ است

نماینده مردم آباده،بوانات و خرم بید در مجلس با بیان این که نمایش ساختگی سازش امارات و بحرین با تل آویو صرفا جنبه  انتخاباتی برای ترامپ دارد، تاکید کرد: ترامپ سران مستبد امارات و بحرین را ترغیب کرده به جای دستیابی و تامین ثبات از راه گفت‌وگوهای منطقه‌ای،به دنبال کسب مشروعیت و امنیت از طریق اتحاد با رژیم صهیونیستی باشند.
نمایش سازش امارات و بحرین با تل آویو تبلیغات انتخاباتی برای ترامپ است نماینده مردم آباده،بوانات و خرم بید در مجلس با بیان این که نمایش ساختگی سازش امارات و بحرین با تل آویو صرفا جنبه  انتخاباتی برای ترامپ دارد، تاکید کرد: ترامپ سران مستبد امارات و بحرین را ترغیب کرده به جای دستیابی و تامین ثبات از راه گفت‌وگوهای منطقه‌ای،به دنبال کسب مشروعیت و امنیت از طریق اتحاد با رژیم صهیونیستی باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/202009108888228312.jpg نمایش,سازش,امارات,و,بحرین,با,تل,آویو,تبلیغات,انتخاباتی,برای,ترامپ,است Icana

رحیم زارع در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از رفتار استکباری کاخ سفید در عادی سازی روابط امارات ‌‌و بحرین با رژیم صهیونیستی گفت: خطای راهبردی امارات، بحرین و کشورهای مرتجع منطقه به منزله پشت کردن به آرمان فلسطین و دور شدن از وحدت جهان اسلام است.

وی افزود: عادی سازی روابط با رژیم کودک کش صهیونیستی یک حماقت راهبردی از سوی ابوظبی و منامه است،هدف این توافق تضعیف مقاومت است و آمریکا با توسل به زور و رفتار قلدرمابانه در صدد اجبار حاکمان کشورهای حاشیه خلیج فارس برای ایجاد رابطه با تل آویو است.

زارع با بیان اینکه جفای حاکمان عربی منطقه بر قدرت مقاومت ملت فلسطین تأثیری نخواهد گذاشت، ادامه داد: رژیم بحرین بیش از دو دهه است که روابط خود با اسرائیل را آغازکرده است ؛حکومت بحرین از قیام مردم خود می‌ترسد و می خواهد  از نیروهای خارجی برای سرکوب جنبش‌های مردمی  سال ۲۰۱۱ کمک می‌گیرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ادامه داد:دولت ترامپ در کوتاه مدت موفق شد؛ سران مستبد امارات و بحرین را ترغیب کند به جای دستیابی به مشروعیت در بین مردم خود و تامین ثبات و منافع  از راه گفت‌وگوهای منطقه‌ای، به دنبال کسب مشروعیت و امنیت از طریق اتحاد با رژییم صهیونیستی و خرید اسلحه باشند.

بیشتر بخوانید:

 

نماینده مردم آباده،بوانات و خرم بید در مجلس؛ عادی سازی روابط بین امارات و رژیم اشغالگر قدس را طرحی صهیونیستی ـ آمریکایی نامید و اظهار کرد: از آن جا که آمریکایی ها همانند گذشته قادر به اعمال حاکمیت خود بر منطقه نیستند و طرح‌های کشورهای منطقه خلیج فارس در عراق و سوریه شکست خورده است، به دنبال آبروی از دست رفته خود در منطقه هستند.

سخنگوی کمیسیون جهش تولید در مجلس در ادامه اظهار کرد:با توجه به پیامدهای شکست فاحش رئیس جمهور آمریکا در منطقه خاورمیانه، خدمت حکام عرب در راستای منافع آمریکا و رژیم صهیونیستی، راه کاری برای برون رفت از شرایط موجود است.

زارع با اشاره به توهم صلح و ثبات و پشتیبانی در منطقه امارات و بحرین با وعده های آمریکا و صهیونیست‌ها ،مطرح کرد:نمایش ساختگی سازش امارات و بحرین با تل آویو صرفا جنبه  انتخاباتی برای ترامپ دارد.

عضو مجمع نمایندگان استان فارس تصریح کرد: در اساس، اعلام توافق عادی‌سازی روابط سران امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی برای نجات دونالد ترامپ و بنیامین نتانیاهو از مشکلات داخلی آنها صورت گرفته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet